[Satılık] Sıfır Raidlight Ayakkabılar - Sınırlı sayıda! (570TL yerine 250 TL)

Merhaba Arkadaşlar,

Raidlight’ın Patika koşu ayakkabılarından 3. seri olan ürünlerinden birer tane örnek satın almıştık.

Küçük bir firma olduğumuzdan hale ayakkabı ithal etmiyoruz. Ancak elimde bulunan 3 değişik Raidlight Modelinden her birinden ikişer numara elimde bulunmakta.

Patika koşusu sezonu başlamadan Sıfır kullanılmamış yeni model ayakkabı almak isteyenlere Fırsat olsun, Koşu Forum’da her zaman ilk duyurmaya söz vermiştik buradan duyurayım istemekteyim.

Ayakkabıların Sıfır Satış Fiyatı 139-159 Euro olup, Her bir adedi için kargo hariç 250TL istemekteyim.
Her aykkabıdan sadece 2 numara vardır. info@kosuyorum.net adresine ilk eposta atan sırasına göre verilecektir. Nakit havale gönderebilirsiniz, ya da www.kosuyorum.net adresinden belirlenecek 250 TL’lik bir bedel ile KREDI KARTINIZ ile alabilirsiniz. Garanti kartınız varsa 9 taksit vardır. Aşağıda bilgi ve fotoğrafları ekledim.

12 Şubat Caddebostan Sahilde UzunEtap yarışında, satılmaz kalırsa Geyik Koşusundaki 18 Şubattaki standımızda görebilirsiniz…
Sevgiler
EMRE TOK

2 çeşit ayakkabımız var. Her ayyakbıda sadece UK 9 ve UK 9.5 modelleri vardır. Kalıplar Salomon modelleri ile aynıdır.

1- Hoca gibi tabanı yüksek, tırtıklı yumuşak ve sert zemin için olan modelimiz.

2- İnce ayaklar için uygun dişli R004 Modelimiz. (Sarı/Lacivert ve Gri/Sarı)

3- Dynamic Ultralight Modelimiz

Yüksek tabanlı UK9 siyah sarı satılmıştır. İlan Günceldir. Ürünlerin orijinal fiyatı 600TL civarındadır…

Siyah sarı dynamic ultra UK9 yani 43.5 satılmıştır.

Sadece Sarı ve mavi renkli UK9 ve UK9i5 numaralı olanlar kalmıştır. İlan Günceldir.