(Satılık) Polar V800 Gps'li Nabız Kontrol Akıllı Saati+Garantili+Ekstralı

SAAT SPOR HARİCİ KULLANILMAMIŞ VE TEMİZ SORUNSUZDUR.

GARANTİSİ RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBİTÖR GARANTİSİDİR FİNSPORDAN ALINMIŞTIR.

SAAT POLAR V800 EN SON VERSİYONUDUR, İLK VERSİYONDA ŞARJ YERİNDE KAPAK YOKTUR.

YANLIZCA AKILLI SAAT DEĞİL NABIZ GÖĞÜS BANDINIDA İÇEREN BUNDLE KUTUDUR. +GÖĞÜS BANDI

YANINDA GÖĞÜS BANDI DIŞINDA 2 .EKSTRA OLARAK ADIM SENSÖRÜ BLUETOOTH SMART VERİLECEKTİR. + POLAR ADIM SENSÖRÜ BLUETOOTH SMART

TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VARDIR !!!

BUNDLE KUTUNUN YANİ AKILLI SAAT + GÖĞÜS BANDI TÜRKİYE FİYATI 3.200 TL

POLAR ADIM SENSÖRÜ BLUETOOTH SMART TÜRKİYE FİYATI 550 TL DİR.

polar-v800 Su Geçirmez
V800, 30 metreye kadar su geçirmez ve suyun içinde bile kalp atış hızınızı ölçebilir (Polar H7 kalp atış hızı sensörü gerekir.). Hem havuzda hem açık suda yüzmeyi destekler.
polar-v800 Spor Profilleri
Farklı sporlara yönelik farklı profiller oluşturun ve bu profilleri özelleştirin; her sporda etkili antrenman yapabilmeniz için gereken verileri ve yol gösterici bilgileri edinin.
polar-v800 Koşu Programı
Polar Flow’da kişisel ve uyarlanabilir bir antrenman planıyla koşu etkinliklerine hazırlanmak için antrenman yapın. 5 bin, 10 bin, yarı maraton ve maratondan oluşan dört farklı hedeften birini seçerek hem kendinize hem de hedeflerinize uygun bir antrenman planına sahip olun.
polar-v800 Dinlenme Durumu
Bir sonraki egzersiz seansınızdan önce gereken dinlenme zamanını gösterir. Polar Flow web hizmetinde kullanılabilir.
polar-v800 Yeni Rotaları İçe Aktarma
Yeni rotalar bulun ve bunları GPX veya TCX dosyalarını destekleyen diğer hizmetlerden Polar Flow’a aktarın.
polar-v800 Etkinliğinizi Takip Edin
Günlük etkinliğinizin dinlenme durumunuzu nasıl etkilediğini öğrenin ve egzersiz ile dinlenme arasında mükemmel dengeyi bulun.
polar-v800 Koşu Endeksi
Koşu performansınızı en üst düzeyde tutmak istiyorsanız bu özelliğin size büyük yardımı olacaktır. Düzenli kullanarak koşu performansınızın verimliliğini izleyebilirsiniz. Koşu Endeksi değeri, her koşudan sonra kalp atış hızınıza dayalı olarak ve GPS veya adım sensöründen alınan bilgiler doğrultusunda hesaplanır. Koşu veririmliliğinizdeki artış, daha az çaba ile daha fazla performans gösterdiğinizi belirtir. V800’de, bu özellik aynı zamanda yokuş yukarı ya da aşağı koştuğunuzu da algılar.
polar-v800 Polar Flow
Özel Polar Flow hizmeti, her egzersiz seansıyla ilgili ayrıntılı bilgileri kaydederek ilerleyişinizi izlemenize ve bundan sonraki egzersizlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde planlamanıza olanak sağlar.
polar-v800 Egzersiz Yükü
Yaptığınız egzersizin vücudunuzu nasıl etkilediğini gösterir ve farklı seansların yüklerini karşılaştırmanıza yardımcı olur. Sınırlarınızı tanımak için yükünüzü sürekli olarak izleyin ve sonuçlara göre egzersiz yoğunluğunu ve süresini ayarlayın.

Teknoloji

Entegre GPS
Barometre
İvmeölçer
8 MB flaş bellek
Şarj edilebilir 350 mAh lityum polimer pil
GPS ve sensörlerle 13 saate kadar, GPS düşük güç modundayken 50 saate kadar egzersiz süresi sağlayan pil ömrü
Gorilla glass ekran
Alüminyum ve paslanmaz çelik çerçeve
Su geçirmez - 30 m

Adım sensörü Bluetooth® Smart, tekniğini ve performansını arttırmak isteyen koşucular için idealdir. İster koşu bandında isterse en çamurlu yollarda koşuyor olun egzersiz cihazınızda hızınız ve mesafe ile ilgili bilgileri göreceksiniz.

• Polar Beat dahil olmak üzere çok sayıda spor uygulamasıyla uyumludur
  • Koşu hızınızı ve mesafeyi göstermek için attığınız her adımı ölçer
  • Koşu sırasındaki adım sayınızı ve adım uzunluğunuzu size göstererek koşu tekniğinizi geliştirmenize yardımcı olur
  • Polar’ın benzersiz Koşu Endeksi özelliği ile koşu performansınızda nasıl değişiklikler olduğunu gösterir
  • Küçük boyutu sayesinde ayakkabı bağlarınızın üzerine sağlam biçimde oturur
  • Darbeye ve suya dayanıklıdır, en zorlu koşuların bile üstesinden gelir

Ne zaman aldınız? Fotoğraf paylaşır mısınız? Fiyatı anladığım kadarıyla 3200tl doğru mu?