Satılık Pegasus 37 - 43 Numara - 590 TL - Yeni

Nike.com’dan aldım, ilk Pegasus 37 ayakkabım, bedenden emin olamadığımdan hem 42,5 hem de 43 numara sipariş verdim. 42,5 daha iyi olduğu için 43 numarayı iade edeceğim, aslında bu rengi daha çok sevmiştim :slight_smile:. Uygun fiyata denk getirip aldığım için iade etmeden burada paylaşmak istedim. İsteyene İstanbul-Kartal’da verebilirim. Lütfen indirim sormayın, nihayetinde ücretsiz iade edeceğim, belki birisine faydası olur diye paylaşıyorum. İsteyen olmazsa gelecek hafta iade edeceğim. Faturasının bir kopyasını da verebilirim. Bu arada ben diğerini kullandım bile, eski Pegasus’lardan çok farklı, çok beğendim!

3 Beğeni

Merhaba, iade ettiniz mi bilemiyorum. 43 numara nike air zoom tempo next aldım. Nike numaram da 43. Ayakkabıyı bugün giydim. Başlarda sıkıntı olmadı. Ancak koşunun sonunda topuklardan yara yaptı. Anlayacağınız biraz küçük. Sportiveden 850 tlye almıştım. İade edemiyorum. Dilerseniz takas yapabiliriz

1 Beğeni

Merhaba, kimseden ses cikmayinca iade ettim maalesef.

Hayırlı olsun, kısmet… Ben de büyük hevesle aldım. Fakat giyecek miyim, bilmiyorum. Teşekküe ederim. Saygılarımla