Satılık (BT kopma sorunlu) Fenix 6x Sapphire (pro)

Garmin fenix 6x sapphire (pro) Saat yurt dışından 2020 Haziran ayı gibi alınmıştır.
Koşu ve günlük kullandım. Saat kozmetik olarak temiz. Kutusu mevcut. Orjinal kordonu ile durmaktadır.

Saatin şöyle bir sıkıntısı var; Bluetouth ile göğüs bandı ve kulaklık bağladığımda milisaniyelik kesintiler yapıyor. Aktiviteden sonra nabız aralığına baktığım da bazen bir tane bazen ise 15-20 tane milisaniyelik kopmalar olduğunu görüyorum. Müzik dinliyorsanız da bu şekilde ms’lik kopmalar oluyor.
Yurt dışından alındığı için yurt için de tamir ettirme arayışı içine girmedim. Nabız bandı olmadan kolda kalp ölçümlerin de bir sorunu yok ölçümlerini yapıyor.
Fiyat 6000 TL.
Ekte nabız grafiğinde kopmalar görülüyor.

Faturan varsa karakoydeki garmin satan yere götür adını unuttum simdi mutlaka yardımcı oluyorlar

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Faturasını aldığım arkadaş vermemişti. En azından ücreti mukabilinde yaptırılma durumu var mı yok mu onu da sorup öğrenebilirim. Vakitsizlikten gidip bakamadım.
Arkadaşım İW7 ye geçince onun Fenix 6 saatini aldım.
Saatin fiyatını 5000 TL ye düşüreyim. 2-3 gün daha talep olmazsa hafta sonu nasipse gidip soracağım.

Hocam iletişim numarası alabilirmiyim

Ürün halen satılık mı?

Satıştan vazgeçilmiştir.