(SATILDI) Tomtom runner 2 cardio + music + gps li spor saati

Merhabalar,
1 yıldır kullandığım Runner2 mi başka bir saate geçtiğim için satıyorum,

Model: Tomtom Runner 2 Cardio+Music
Özellikleri
Temel olarak GPS li, bilekten nabız ölçen, Müzik özellikleri olan bir spor saati.
Dahili GPS
Dahili nabız ölçer (Bilekten)
Bluetooth
3 GB dahili depolama (MP3 ve diğer dosyalar için)
Saat üzerinden direkt olarak Mp3 çalma (Bluetooth kulaklıkla)
Multispor modu (Koşu, Yüzme, Bisiklet, Koşu bandı, Gym, Freestyle vb)
7/24 aktivite, uyku, nabız, hareket takibi,
40m ye kadar su geçirmez,
Android ve IOS uygulamaları ile tüm aktivitelerin takibi,
Otomatik olarak diğer spor uygulamalarına bağlanır (Runkeeper, Strava vb.)
Antreman oluşturma, hedef oluşturma, yarış modu vb. diğer özellikler,
Spor sırasında nabız, yükseklik, hız, pace gibi bilgileri grafik olarak görebilme,
Kronometre,
GPS ile 10-11 saat pil ömrü, normal fonksiyonlar açıkken 1 hafta pil ömrü, uçak modunda, 10-15 gün pil ömrü,
Kablosuz senkronizasyon,
Dokunmatik aydınlatma,
Titreşim ve sesli uyarı sistemi,
4 yönlü tuş ile çok kolay kullanım,
Kolay değişebilir, pratik kordon sistemi ile farklı renk ve özellikte kordon kullanımı,

Tomtom Runner 2 modelleri arasındaki en dolu modeldir, Runner 2 nin diğer modellerinde muzik, nabız ölçer vb. eksik özellikler olabiliyor, bunda ise hepsi mevcuttur.
Ürün yurtdışından 1 sene önce alındı, bir senedir ben kullanıyorum. Saatin hiç bir sorunu yoktur, başka üst düzey bir saat aldığım için elimde atıl kaldı, onun için satıyorum, değilse çok memnunum saatten. Saat sıfır gibidir, ekranında, üzerinde, çerçevesinde herhangi bir çizik yoktur. İlk günkü gibidir.
Cihaz en dolu paketli cihazdır. Normalde paketlerde dahil olmayan kendi orijinal Bluetooth kulaklığını da vereceğim. Bu sayede müzik dinlemek için telefon, mp3 player taşımak zorunda kalmayacaksınız. Özgür bir şekilde telefonsuz sadece telefon ile koşacaksınız.

İçerik;
1 adet Tomtom Runner 2 Cardio Music saat,
1 adet Tomtom bluetooth kablosuz kulaklık,
1 adet small gri siyah kordon,
1 adet large kırmızı mavi kordon,
1 adet bilgisayar bağlantı adaptörü,
1 adet usb kablosu,
Kitapçıkları,
Kutusu

Garanti konusu;
Cihaz uluslararası garanti kapsamındadır. Cihazı alınca ilk kaydını internetten yaptırınca garantisi başladı.(Temmuz 2016da) Yani Temmuz 2018 e kadar garantisi var. Kordonla ilgili sıkıntılarda çağrı merkezini aradığımda, 3 gün sonra yeni kordon kargo ile ücretsiz olarak Hollanda dan gelmişti. Yani garanti konusunda kesinlikle sıkıntınız olmaz.
Yeni sürümler çıktığında otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Tomtom bu konuda sürekli kendisini geliştirip yeni sürümler çıkartıyor.
Az da olsa pazarlık payı vardır.

Adana içi elden teslim, diğer şehirlere kargo ile yollayabilirim. Sahibinden.com üzerindeki ilandan bana mesaj atıp telefon bırakırsanız ürün hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Sahibinden İlanı: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-atletizm-tomtom-runner-2-cardio-plus-music-plus-gps-li-spor-saati-sifir-gibi-463063521/detay/

1 Beğeni

Saat satılmıştır, Alan arkadaşa hayırlı olsun.