[Satıldi] Tom Tom Spark Cardio

Merhaba;

Tom Tom Spark Cardio. Sifir, kutusu acilmamis. Canakkale elden teslim, diger illere ayni gun kargoya verilmek uzere ulastirabilirim. Turkiye fiyati 900TL civarinda. Istedigim fiyat 550 TL’dir.

Diger fotograflar: https://goo.gl/photos/BQmwX3pHEuhNiJeDA

Tesekkurler

Aynı saatin aynı zamanda müzik çalar versiyonunu kullanıyorum. Orta seviye bir koşucu için gayet yeterli ve ideal bir saat. Optik kalp ritmi ölçer çoğu zaman tutarlı. Aynı zamanda fenix3 hr ve göğüs bandı ile koşuyorum. İkisi de nerdeyse aynı sonuçları veriyor. Bir pozitif tarafı da saatin kayışı koptu, Saati Amazon’dan almıştım. Konu ile ilgili Tomtom Avrupa’ya başvurdum. Bana Tomtom Türkiye dönüş yaparak, saatin Türkiye’de de garanti kapsamında olduğunu ve kayışı ücretsiz göndereceklerini ilettiler. Yani saati alan garanti konusunda sıkıntı yaşamayacaktır. Deneyimlerimi paylaşmak istedim. Alana şimdiden hayırlı olsun.

1 Beğeni

Sevgili FlighT, bilgilendirme icin tesekkurler. Bana da alirken garantinin Turkiye dahil tum Avrupa’da gecerli oldugunu soylediler.

Siz neden satıyorsunuz?

Bende bu dahil olmak uzere 3 adet saat oldu. Sony Smartwatch 3 kullaniyorum digerlerini de piyasa fiyatının altinda denk geldiği icin zaten geri satmak uzere satin almistim.

Satildi.
Cok tesekkurler.