[Satıldı] Sıfır Garmin Venu Akıllı Spor Saati (Müzik Hafızalı)

Sıfır Garmin Venu Akıllı Spor Saati (Müzik Hafızalı)

Garmin Türkiye (Distribütör Baytekin) mağazasından satın aldığım Garmin Venu saatimin (arıza sonrası) garanti kapsamında sıfırıyla birebir değişimi yapıldı. Jelatinini dahi açmadan, kullanmadan, üst modele geçmek istediğim için satışa çıkardım. Apple Watch 6 ve üzeri ile takas düşünebilirim.

Sıfır saat, kutusu, şarj cihazı ve faturası ile birlikte teslim edilecektir. Eski akıllı spor saatim de Garmin idi, 5+ yıllık Garmin kullanıcısıyım, herkesin bildiği üzere Garmin akıllı spor saat alanında en iyi markadır. Garanti öncesinde değişmeden önce eski Garmin’lerim ile 2 defa Cappadocia Ultra Trail koştum.

Fiyat: 2800 TL. Satış platformları üzerinden taksitle de satabilirim.

Ürünün başlıca özellikleri:

• Garmin’in en gelişmiş büyüleyici yüksek çözünürlüklü ekranına (amoled) sahiptir.
  • Gelişmiş GPS, nabız ölçer, oksijen seviyesi ölçere sahiptir.
  • Spor esnasında ya da gün içerisinde sürekli nabız ölçümü yapar.
  • Spor esnasında ya da gün içerisinde sürekli/isteğe bağlı Oksijen seviyesi ölçümü yapar.
  • MP3 çalmak için üzerinde hafızası vardır. Spotify/Deezer desteği vardır (500 şarkı). Böylece telefon olmadan Bluetooth kulaklık kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.
  • Koşu, yürüyüş, eliptik, yoga vb her tür spor aktivitesini takip etmenizi sağlar.
  • Stres seviyesini ölçer, nefes alma egzersizleri önerir.
  • Acil Durum Moduna sahiptir: Düştüğünüzde/Acil durumda telefon uygulaması üzerinden SMS ile önceden belirlediğiniz kişilere haber verme özelliğine sahiptir.
  • Uyku düzeninizi takip eder ve uykuda kandaki oksijen miktarını ölçer.
  • Akıllı saat özelliği Telefon bildirimlerini saat ekranında gösterir (isteğe bağlı). Saate Garmin Store üzerinden farklı uygulama ve saat arayüzleri yüklenebilir.
  • 5-6 gün şarjı gider.
1 Beğeni

Merhaba.Garmin venu, venu 2 , venu 2s, venu sq, venu sq müzik…Çok sayıda çeşidi var, model numarasını da yazarsanız alacak kişi olursa özellikleri daha ayrıntılı bakabilir.İyi günler

1 Beğeni

Teşekkürler. Model Garmin Venu Black (Siyah) diye geçiyor. Haklısınız, karışıklık olmaması için bağlantısını da paylaşayım: https://www.garmin.com/en-US/p/643260/pn/010-02173-11

Venu bir süre sonra çeşitlendi, daha az fonksiyonlu modelleri ve/veya kare olanları çıktı. En sonunda Garmin Venu 2 çıktı diye biliyorum.

1 Beğeni

Ürün satıldı. Başlığı değiştiremedim.