[Satıldı] İkinci El Bluetooth Nabız Ölçer Kemer

Selam arkadaşlar,
Tchibo’dan 5 6 ay önce aldığım nabız kemerini satıyorum. Sıfır fiyatı 100 TL.Aldıktan sonra sakatlandım ve toplamda 10 defa kullanmışım. Bir hevesle almıştım ama nabız datasını yorumlayamadığım için takmamaya başladım. Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Koşu programları Strava, runkeeper, endomondo vs.ile uyumlu.

Fiyatı :60 lira

Apple ve Android cihazlar için ücretsiz spor uygulaması dahil; kontrollü antrenman ve değerlendirme için
Kalp frekansını kablosuz olarak ölçer ve eşzamanlı olarak akıllı telefona aktarır
Bluetooth® 4.0’ten itibaren kullanılabilir; düşük enerji tüketimi sayesinde hızlı bağlantı sağlar

Bluetooth® Nabız Ölçer Kemer

Bu Bluetooth® nabız ölçer kemer kalp frekansını kablosuz olarak ölçer ve sinyali eşzamanlı olarak akıllı telefona iletir.

Birçok spor uygulaması ile uyumludur

Apple ve Android cihazlar için ücretsiz bir uygulama dahildir. Onunla sizi hedefinize götürecek antrenmanlar ve detaylı değerlendirme yapabilirsiniz. Bluetooth® nabız ölçer birçok spor uygulaması ile uyumludur; örneğin Runtastic, Adidas MiCoach, RunKeeper, Endomondo, Runmeter gibi.

Birçok cihaz için uygundur

Göğüs kemerli nabız ölçer iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s ve Bluetooth® 4.0’lı Android cihazlar için uygundur; örneğin Samsung Galaxy S3/S4/S5, Galaxy Note 2/3, HTC One/One mini. Bluetooth® 4.0 düşük enerji tüketimi ile daha hızlı bağlantı sağlar.

İstenilen şekilde ayarlanabilir

Elastik göğüs kemerinin uzunluğu ayarlanabilir: Yaklaşık 73 - 110 cm arası. Bu sayede tam oturması ve rahatlık sağlanmış olur. Su sıçramalarına karşı korumalı vericisi çıkarılabilir. Kullanma kılavuzu ürüne dahildir.

Renk Siyah

https://www.tchibo.com.tr/m/bluetooth-nabiz-olcer-kemer-p400057113.html

Fotoğrafları

Merhaba 50tl ye kargo bana ait alabilirim.

Henüz satmadıysanız ürüne talibim.

Geç dönüş için kusura bakmayın. Ürün satılmadı. Daha indirim yapmayı düşünmüyorum. 60 liradan kabul eden varsa göndereyim.

Ürün satılmıştır. Herkese teşekkürler.

merhaba tekrar konu açmak istemedim aynı üründen bende de 1 adet var 3-4 kez kullanıldı. almak isteyen olursa 75 tl ye verebilirim .

Merhaba,

Ürün satılmıştır herhalde? :grinning: