[Satıldı]- Coros Apex Pro koşu saati

Merhabalar,

Pace 2 ile başlayan Coros tecrübem çok pozitif şekilde Apex pro ile devam ediyor. Aynı zamanda Garmin Fenix kullanıcısı olmama rağmen koşularımı Coros platformunda takip etmeye devam edeceğim. Daha fazla fayda elde ettiğimi düşünüyorum. Elbette kendi tecrübeme göre.

Vertix 2’yi denemek için Apex pro’yu satıyorum. Herhangi bir fiyat belirlemedim, markayı ve saati bilen bir alıcıya elimden geldiğince kolaylık sağlamak isterim.

İlgilenen arkadaşlar soruları varsa özel mesaj ile yazabilirler. Keyifle yanıtlarım.

Saatim sıfırdır diyebilirim. Aşağıdaki renktedir.

Çok teşekkürler.

Linkler:

Camille Herron - Coros ile sponsorluk çerçevesinde Apex Pro kullanıyor.
(Login • Instagram)

2 Beğeni

Kilian da coros takımına geçiş yapmış bu arada :slight_smile:

2 Beğeni

Gördüm :slightly_smiling_face:
Ürünleri de iyi tanıtılmayı hak ediyor.

2 Beğeni

Bunu okuyunca aklima su geldi. Neden Garmin bir software update ile bu pist modunu tum modellerine getirmiyor? Olmaz mi acaba? Sonucta algoritma… :thinking:

2 Beğeni

Garmin’e de getirdiler abi. Güncel modellerinde var. Sanıyorum güncellemeler ile bazı forerunner ve fenix 5+ serisi modellere de geldi.

4 Beğeni

Haha iyiymis. Ben bunu kacirmisim. Cunku fenix 5 kullaniyorum. :smiley:
Tesekkurler @Eren
En azindan haberi olmayan varsa onlar duymus oldu :nerd_face:

3 Beğeni

Fenix 5 listede pist modu yokmuş, belki bunu destekleyen saatler kısmı güncel değildir . @Eren fenix 5+ serisi derken 6 ve üzeri kasdetmiş olabilir.Update ile neden tüm cihazlara getirmedikleri, tahminim nedenlerden biri eski modellerin cazipliğini azaltmak olabilir.

Ara sıra saatime yeni güncelleme gelmiş mi, değişen birşey var mı diye bakıyorum.Garmin Polar saate göre daha bonkör gibi.

1 Beğeni

forerunner 945’te var.

1 Beğeni

Merhabalar,
Fiyatı 6000 TL olarak düzenliyorum. Son fiyattır.
Teşekkürler.

Satılmıştır
Teşekkürler @Osaka23 güle güle sağlıklı koşularda kullanın. :slight_smile:

2 Beğeni