[Satıldı] Brooks Adrenaline GTS 19

Herkese merhaba, ayağıma küçük geldiği için neredeyse hiç kullanmadığım ayakkabımı satmak istiyorum.

Ayakkabının markası Brooks, modeli Adrenaline GTS 19. Markanın bu modeldeki en yeni ayakkabısı olup, overpronation sahibi koşucuları hedefleyen bir ayakkabı, yeni geliştirdikleri teknoloji ile de aslında her ayağa farklı tepki veren bir ayakkabı yapmışlar. Ayakkabıdan çok memnundum, uzun koşularda kullanacaktım fakat yukarıda bahsettiğim gibi küçük geldi.

Numarası 45 (karşılaştırma yapmak için, Asics’te 46 giyiyorum).

Toplamda 4 defa kullandım, yaptığım toplam mesafe 55km ve bu mesafenin tamamı asfalt zeminde yapıldı.

İzmir içersinde elden teslim yapabilirim.

Ayakkabı ile ilgili inceleme yazıma ulaşmak için; https://runrepeat.com/brooks-adrenaline-gts-19#expert-erinc-atilla

Ayakkabı için istediğim tutar 650 TL.

Sormak istediğiniz bir konu olursa bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Merhaba
Şuanda kullandığım ayakkabılarım nike zoom pegasus 34, 44.5 numara giyiorum. overpronation sorunum var fakat bu ayakkabi bir tık büyük gelebilir. Türkiyeden aldıysanız bir mağazada dener eğer 45 numara oluyorsa sizden satınalabilirim
iyi satışlar

Brooks bildiğim kadarı ile Türkiye’de satılmıyor. Farklı sitelerden isterseniz Nike ile Brooks ölçü karşılaştırmalarına bakın ona göre karar verirseniz iletişime geçeriz tekrar. Teşekkürler.

bu arada sahibinden üzerinden de satışa çıkardım, ilgili platformu kullanmak isteyenler için;

fiyatta güncellemeye gittim, ilgililerin bilgisine :slight_smile:

ayakkabı satıldı, konu kapatılabilir…