Salomon Cappadocia Ultra-Trail 2021 (16 - 17 Ekim)

Merhabalar,
Çalışma için teşekkürler, elinize sağlık.
38K için okuduğunuz tavsiye edeceğiniz rapor var mı?
Teşekkürler.

İlk defa koşacaklar muhtemelen şöyle bir şey yaşayacaklardır… :wink::point_down:

Cappadocia’da şimdiden başarılar. :four_leaf_clover:

6 Beğeni

Teşekkürler :cherry_blossom: sizin raporları seviyorum .

2 Beğeni

Yarıştan sonra belki siz yazarsınız bir rapor, en azından gelecek yıllarda koşmak isteyenlere yol gösterebilir :))

1 Beğeni

Mantıklı bir yaklaşım. :slight_smile:

Özgür Tetik’in, Cappadocia Ultra parkurları ve yarış stratejileri hakkında faydalı bilgileri aktardığı sunumu:

https://www.instagram.com/tv/CUvJcVNFFZd/

11 Beğeni

Teşekkürler, çok güzel bir sunum olmuş.

1 Beğeni

İki sene önce 95.km de sakatlanıp, tek bitiremediğim yarış. Aklımda bu meydan okuma vardı hep. Hesabı kapatmanın verdiği mutluluk.
19 saat 55 dakika @aykutc abi neticeyi gösteriyor :slight_smile:

21 Beğeni

Tebrikler,gerçekten büyük iş yaptığınız. ilk olarak 2 yıl önce katılmıştım ama gerçekten özlemişiz Kapadokya’yı,orada bulunmak ayrı keyifti. yakında yarış raporları gelir keyifle okuruz diye düşünüyorum.

3 Beğeni

Merhabalar,
Bu sene 2021 - CST parkurunda ilk kez gittiğim ve ilk kez katıldığım yarışta çok değişik tecrübeler edindim.
Ürgüpe Cuma günü öğleden sonra gibi ulaştım.
Cumartesi yarış öncesi fuar alanı gezisi ve kit alımı gibi aktiviteler ile vakit geçirip erkenden yattım ve dinlendim.
Yarışın başında ilk yokuşu çıkarken daha boğaz kuruluğu başladı. Nerdeyse hiç nem olmayan, çöl havasında bir yermiş buralar.
ibrahimpaşa CP sonrası kulaklarım tıkandı ve maalesef bitişe kadar açılmadı.
Hatta otele dönerken halen kapalıydı. :slight_smile:
Nabız olarak da çok inmedi maalesef. Bu nedenle koşuda planladığım performansı gösteremedim. çok fazla bir şekilde yürümek zorunda kaldım :frowning:
Tabi ki bunun nedeni yörenin 1200 metre civari yükseltisi idi. Ancak başka kimseden bu tarz bir şikayet duymadim.
Diğer koşanlar neler yaşadılar, tecrübeleri dinlemek iyi gelir.
Saygılar şimdiden

Nacizane CUT 119K raporu için buyrunuz efem: Cappadocia Ultra Trail 2021 (CUT) 119K Değerlendirme | by Tuğrul Peker | Oct, 2021 | Medium

22 Beğeni

Tebrik ederim, harika bir yarış çıkarmışsınız !!!

2 Beğeni

Tebrikler @tugrulpeker . İyice dinlenmeden dönüş yoluna çıkmamak en iyisi. Bir aksaklık yaşamamana sevindim. İleride yarışlarda görüşmek üzere.

1 Beğeni

Tebrikler @tugrulpeker inşallah Önümüzdeki yılda ben orada olacağım. Tabi ki 38K :blush:

1 Beğeni

Yarış genel olarak her zaman ki gibi başarılı bir organizasyon çatısı altında tamamlandı. Mutlaka eksikler oluyor ancak yine tadını damaklarda bıraktı. Altta ise benim katıldığım 38k parkurunun kısa bir vlogu var, keyifle izleyiniz ve abone olursanız sevinirim…

14 Beğeni

@Alp_Aslan tebrikler güzel bir vlog olmuş.

1 Beğeni

Alp Abi eline, emeğine ve tabi ki ayaklarına sağlık, çok güzel bir vlog olmuş. Her zamanki güler yüzün, pozitifliğin videoya yansımış keyifle izledik, çok teşekkür ederiz. En yakında zamanda tekrar görüşmek üzere.

1 Beğeni

Çok teşekkürler Serdar. İda’da beraberiz gorusmek uzere👍

Sağol Erhan’ım aslanım🤗

1 Beğeni

İda’da peşindeyim abi sakin sakin, ağır ağır :slight_smile:

2 Beğeni