Salomon adv skin 12 L set nereden temin edebilirim?

Merhaba.arkadaşlar salomon adv skin 12 L set nerden temin edebilirim acaba.runnerinn şu anda gönderim yapamıyor.BIKE24 de ise istediğim ürün yok.tavsiye edebilecek siteniz varmı.teşekkürler

Merhaba @gencer51,
Trekinn sitesinde hem çeşit var, hem de 80 TL ptt kargo ve %20 civarı vergi.runnerinn’in kardeş sitesi.Türkiye’ye gönderilme ile ilgili olumsuz bir durum dikkatimi çekmedi. Bir bak istersen.
https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/hydration-backpacks/12271/s

1 Beğeni

Sağolasın yav.baktım oraya .iki kezde sipariş verdim fakat 10 gün sonra Covid 19 sebebi ile gönderemiyoruz diye mail attılar para iadesi yaptılar tam olarak fakat onlara malzemenin ulaşmasında bir problem olmuş.özür dilediler ama alamadım vest i,:frowning:

1 Beğeni

@gencer51 iki aydır söz verilip üretilmeyen kanepe firmalarını düşününce iade etmeleri incelik olmuş. Ya decathlon başka marka, ya amazon tr veya spx.tr nin yeni ürün getirmesi ya da yurtdışından gelecek bir akraba çözüm olur.Kolay gelsin.Amazon yurtdışı ürün yelpazesi kadar geniş olmasını bekliyoruz amazon.com.tr nin de.

1 Beğeni

Hocam spxlerde bazen olabiliyor gecen gun internet sitesinde gorunmemesine ragmen s-lab cantalar vardi sanirim wathergarden diye bir avm deki subede varmis cantalar arayip sormak lazim

2 Beğeni

Watergarden’daki Spx, Spx Mega. 1000 küsür metrekare. Herşey var neredeyse.

2 Beğeni

İstanbul orası değilmi? İzmirdeyim ben

1 Beğeni

Mavibahçe spx (İzmir)
Mavişehir Mah. Aziz Nesin Bulvarı NO:24 C Blok 2.Kat Mğz.No : 208
Telefon:0232 274 48 66

1 Beğeni

Ever. İstanbul Ataşehir.

1 Beğeni