Salda ultra maratonu 2019

Merhaba arkadaşlar hafta sonu saldaultra vardı yarışa katılım 90 kişiydi salda gölünün durumundan dolayı en fazla 100 kişilik izin alınmış
Konaklama için bir tane otel var o ayarlanmış kişi başı 150 TL idi cadır imkanıda vardı ben çadır da kaldım 12 13 cadır vardı sabah acık büfe kahvaltı saat 6 da kahvaltı hazırdı akşam yemeği de çorba pilav gövec ve meyve idi sınırsız cay ve kahve imkanı vardı
Ben konaklamadan memnun kaldım
İsmail bey vardı adam hem foto çekti hem drone ucurdu hem beslenme noktasında vardı hem brifing verdi :slight_smile: kendisine cok selamlar
10k 28k 50k olmak üzere 3 grup vardı .28 k gölün etrafına tam bir tur atılıyor 50 de ise bir turdan sonra salda kayak merkezine inilip çıkıldı
28 den sonra kendimi iyi hissedersem 50 ye cıkarım diyordum deneme amaclı ama nerede:) 50 ye kosanların ellerinden öpüyor önlerinde eğiliyorum
Benim sanırım biraz hız kazanmam lazım 28 km 3 saat 30 dakikada bitti:) tabi birde yolda baya bir durup foto çektim
Salda görülmesi gereken bir doğa , ne yazikki fotoğraf yukleyemedim kısa bir video ekledim

Fotoğrafları Instagram’da koyucam

7 Beğeni

Finiste su olmaması biraz düşündürücü, organizasyonda özen yoktu bu sene.