Sag kasıktan dize kadar agrı

öncelikle herkese iyi günler . 20 gün önce agırlık çalışması yaparken sağ kasıktan dize kadar olan bölümde ciddi şekilde agrı hissetmeye başladım doktora gittim çekilen mr sonucu kemik iliğimde ödem oluşmuş çeşitli ilaçlar kremler ve igne verdi doktor 10 gün rapor verdi ama 10 gün sonunda geçmedi bugün itibarıyla 16.gündeyim biraz agrım azaldı ama yinede ayagımın üstüne basarken korkuyorum tekrardan agrım olacak diye agrıyı biraz olsun hafifletmek için soguk press mi ugyulamalıyım sıcak press mi sizce konu hakkında bilgisi olan var mı daha önce kemk iliği ödemini rahatsızlığı yaşayan var mı ?

Hoşgeldiniz, geçmiş olsun. Bu sıradan bir çekme, zorlama vs gibi görünmüyor.
Bütün iyi niyeti ve açık kalpliliğiyle size yardımcı olmaya çalışacak arkadaşların tavsiyeleri bile size zarar verebilir, yanlış yönlendirebilir. Ben olsam doktorla bir daha görüşürdüm.
Geçmiş olsun yeniden.

2 Beğeni

Merhaba.Ne yazık ki benim de ayak bileğimde kemik iliği ödemi var.Mr cektirdim ve Izmir’de doktor doktor geziyorum.Bugün konuştuğum doktor Kök Hücre Tedavisi yapılması gerektiğini söyledi. Biraz daha arastirma yapmaya devam edeceğim. Başımıza gelen basit bir sey değil sanırım