Saat tavsiyesi alacaklar için

Merhaba garmin 245 ile 735 arasındaki fark ne yada hangisini önerirsiniz?

245 koşu üzerine bir saat
735 triathlon

245te müzik versiyonu var onu tavsiye ederim.
735te yok.

ilerde açık denizde yüzerim diyorsanız triathlon saati gerekecektir ama 735xt koşu özelliği olarak triathlon saati olduğundan barometresi yoktur, koşu sırasında anlık yükseklik kazanımı vermez…

sadece koşacağım ben derseniz 245 yeterlidir, sadece bluetooth kulaklık ile başka bi şey taşımadan müzik dinlemek de güzel bir özellik…

2 Beğeni

Teşekkür ederim bilginiz için

Ben de bu iki saat arasında kaldım. Hatta vivoactive 3m modelini de araştırıyorum. Antrenman amaçlı kullanımda 735 xt öneriliyor daha çok. Ancak günlük akıllı saat ve müzik modu için vivoactive 3m ve 245 tavsiye ediliyor. Ultra koşan birisi değilim. Daha çok bisiklet, düz parkurda koşular, zaman zaman yüzme amaçlı kullanmayı planlıyorum.

245 -> 1750 TL
735 xt - > 1350 TL
vivoactive 3m -> 1350 TL

Mantığım 735 xt’den yana ancak, tüketim çılgınlığı, son teknolojileri kullanması gibi yorumlar 245 veya vivactive’i cazip kılıyor. Şu soruyu da soruyorum kendime. Bisiklet veya koşuya çıktığımda telefonumu yanıma alıyorum sürekli. Müzik olayını genelde telefondan hallediyorum ama ! :slight_smile:

Şayet bisiklet kullanımında powermetre kullanıyor iseniz 735xt powermetre bağlamayı desteklemektedir.

1 Beğeni

Çok fazla saat araştırması yaptım. Forerunner 245 Music versiyonun da karar kıldım. Gerçekten hiç pişman değilim. Bilekten nabız ölçeri o kadar stabil çalışıyor ki, beraber koştuğum kişi göğüs bandıyla ölçüm yapıyor ve aynı sonucu veriyor. Göğüs bandı alma gereği bile hissetmiyorum. Çok güzel çok kullanışlı bir saat. Bir de yanına uygulama olarak “PeterPacer” i indirince tadından yenmiyor

1 Beğeni