Runtastic pro kullananlar bekliyorum aynı catı altına

selam arkadaşlar ben runtastic pro program kullanmaktayım ve ben gibi bu fromda bu programı kullanan arkadaşları bi araya toplamak için aklıma geldi ve sizle paylaşmak istedim hepimizin arada motivasyon ihtiyacımız var bu yüzden runtastıc pro,dan herkes bir birini eklerse skor tahtasında kimin ne kardar koştugu ve ne kadar kendine olan özgüveni o kadar artar diye düşünüyorum ve herkesi aynı catı altında toplanmaya davet ediyorum ilk adım ben atmış olayım kulanıcı adım breght karaman beni eklerseniz mutlu olurum saglıklı huzurlu bol sporlu günler sizlerin olsun arkadaşlar iyi akşamlar görüşmek üzere allaha emanet olun …

Pro kullandığın için bırakması zor olur belki; ama STRAVA çok daha sosyal bir ortam. Türkiye’den çok fazla kullanıcısı var.

1 Beğeni

Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim hemen inceleyeceğim Runtastic 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum ama yeniliklere açık olmak lazım Kolay gelsin iyi günler

runtastic pro kullanıyorum, ancak, koşarken akıllı telefon değil runtastic GPS koşu saati kullanıyorum, bu yüzden eş zamanlı paylaşım olmuyor.

Bende yaklaşık 3 yıldır Runtastic Pro kullanıyorum. Eklemek isteyen arkadaşlar: Ali Kurt olarak kayıtlıyım

Merhabalar. Bende hakan erdinç olarak kayıtlıyım. Arslan fotoğraflı profil bana ait. Görüşmek üzere…