Runcast, Müzik Çalabilen Garmin Saatler İçin Podcast Connect IQ Eklentisi

Runcast, müzik çalabilen Garmin saatler için bir Podcast çalıcı. Garmin, Connect IQ yazılım geliştiricilere saatin müzik altyapısına ulaşabilme ve bu yönde yazılım geliştirebilme izni vermişti. Runcast bu gelişimin bir ürünü. Forerunner 245 / 645 / 945 Music, Vivoactive 3 Music / LTE, Fenix 5 Plus serisi, D2 Delta ve MARQ™ serileri ile uyumlu. Bedava versiyonu ile bir podcast’i takip edip 3 bölümünü saat üzerinde tutabiliyoruz.

https://runcasts.com

5 Beğeni

Vaay guzel haber. Deneme firsatin oldu mu @erol ?

Denedim, gayet güzel çalışıyor :slight_smile: İnternet sitesine üye olup dinlemek istediğin podcast’i arıyorsun, dinlemek istediğin bölümleri seçip sıraya alıyor sonra saatten yazılıma çalmasını söylediğinde sana telefon üzerinden bir üyelik sorgu ekranı açıyor, buraya Runcast’ten aldığın kullanıcı ismi ve şifreyi girdiğinde saat ile eşliyor ve işlem tamam. :slight_smile:

2 Beğeni

Ooo ama reklam almissin sen :wink:

3 Beğeni

Bir koşu saatinde dinlenebilecek en anlamlı, en güzel podcast, başka bir podcast ile örneklemeyi düşünemezdim doğrusu :slight_smile:

3 Beğeni

@spinodal bey reklamdan öte hatırlatma maksatlı bir gönderme yapmış gibi düşündüm ben. Hatta resmi gördüğümde @erol bey ince görmüş diye düşündüm:)

4 Beğeni