Runatolia Maraton parkuru

Antalya’da yaşayan ve antrenman yapan biri olarak Runatolia maraton parkurundan hiç memnun değilim. Parkurun özellikle Lara plajları kısmı oldukça sıkıcı ve bitmek bilmiyor. Daha önce Runatolia’da maraton koşmuş olan arkadaşlar sizce parkur nasıl daha iyileştirilebilir/değiştirilebilir? Belki yazdıklarımız organizatöre değişiklik konusunda cesaret verir…

doğrudan parkur olarak algılanabilir mi emin değilim fakat geçen sene yarı koşmuştum ve dönüşte 10k koşanların en yavaş grupları önüme çıkınca ciddi etkilenmiştim…belki bu sene parkurlar çok daha iyi bir şekilde ayrıştırılır…

3 Beğeni

Aslında liman kavşağından itibaren, Konyaaltı sahili de eklenebilir düşünüyorum. Başlangıç noktası olarak. Manzarası ve atmosferi mükemmel. Seyirci desteği de çok olur. Bitişte insanlar denize de atabilir kendini. Ancak toplanma, drop bag bırakma ve organizasyon alanı sıkıntısı çıkıyor sanırım, organizatörler için. Yada Lara tarafından başlayıp, Konyaaltı liman kavşağından dönüş yapılabilir belki.

1 Beğeni

Bu sene iki rotanın tamamen ayrıldığı açıklandı.

yarisa bir ayda az biraz zaman kaldi ve rotalar henuz aciklanmadi…sadece instagram’da denk geldim farli rotalar kullanilacagi bilgisine…umarim suprizle karsilasmayiz ve rotalar paylasilirken egim profili de paylasilir…

1 Beğeni

Parkurlar bugün itibariyle sitede koyulmuş ancak hala yükselti grafiği yok :frowning:

1 Beğeni

1 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Runatolia 2018 Hakkında

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Runatolia 2018 Hakkında