RitimBlog Koşu Postası

newsletter
#1

Newsletter (haber postası) internette çok kullanılan bir mecra. “Periyodik olarak abonelere iletilen hazırlanmış içerikler” şeklinde tanımlanabilir. Koşu hakkında böyle bir haber postası olsa üye olmak ister misiniz? Üye olmak isterseniz içeriğin nasıl olmasını istersiniz?

Ben şöyle bir denemeye giriştim. Amacım her hafta perşembe sabah toparlayabildiklerimi paylaşmak. Ne kadar zamanımı alacak, yetişebilecek miyim ya da ne kadar büyür, takipçisi olur mu, bunlara bakacağım.

RitimBlog Koşu Postası 1 numara: http://preview.mailerlite.com/y7e2k6

Dilerseniz en alttaki büyük yeşil düğme ile abone olabilirsiniz. İlgileneceğini düşündüğünüz kişilere de paylaşabilirsiniz.

17 Likes

#2

Abone oldum, benim için güzel bir uygulama. Emeğinize sağlık.

2 Likes

#3

Geçen haftanın ve önümüzdeki haftanın kısa bir değerlendirmesini almak hoş olur. Ayıca haftanın öne çıkan olayları ve kişilerinden de bahsedilmesi iyi olmuş. Belki ülkemizde gerçekleşecek büyük organizasyonlardan haftalar öncesi bahsedilmeye başlansa organizasyona olan ilgi arttırılabilir.

3 Likes

#4

Şahsen 2-3 ay öncesinden yaklaşan yerel yarışlar, onlara hazırlanmak için ipuçları, belki uğraşılırsa çeşitli programlar, tırmanış ağırlıklıysa ek güç çalışmaları, daha önce katılım yapıldıysa yaklaşık masraf :slight_smile: itiraf edelim bunu hepimiz bilmek istiyoruz :slight_smile:

Şimdiden kolay gelsin, sevgiler.

Not: Spartathlon raporu çok keyifliydi, kaleminize sağlık, işemekten ishalden de iğrenmedim doğal şeyler bunlar.

1 Like

#5

İkinci yayın da geçti.

Önceki yayınlar:

  1. http://preview.mailerlite.com/y7e2k6
  2. http://preview.mailerlite.com/e0f4g8

Üyelik için sayfa: https://www.subscribepage.com/ritim

1 Like

#6

Dördüncü yayın da geldi. Çok güzel gidiyor. Postaya hızlıca göz gezmek yerine, sakin bir anı bekleyip çay kahve eşliğinde okumaya çalışıyorum. Koşu dünyasından haberdar oluyoruz.

4 Likes

#7

@spinodal Mert Bey merhaba,
Postaya ara mı verdiniz yoksa bir değişiklik mi var?

2 Likes

#8

Hem son postada yazdığım motivasyon düşürücü rakamlar hem de şu dönemde içinde bulunduğum karışık durumlar dolayısıyla bir süre ara vermeye karar verdim. Aslında anlaşılır diye düşünmüştüm ama çok net dile getirmedim sanırım. Hayat tekrar düzene girerse devam etmeyi düşünüyorum. Bekleyen az sayıda insandan özür dilerim.

14 Likes

#9

Mert Bey tamamen bitirmediğinize çok sevindim. Perşembe günleri sabahtan bir mola yaptığımda hep merakla ve keyifle okudum. Paylaştığınız rakamlar gerçekten biraz negatifti, ama ulaştığınız kısmın nitelikli olduğunu ve yazdıklarınızla gerçekten belirli bir kitleyi olumlu yönde etkilediğinizi düşünüyorum. Emekleriniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim.

3 Likes

#10

Estağfurullah :slight_smile: Perşembe bir boşluk oldu sadece. En kısa zamanda düzene girmesi dileğiyle o zaman sevgiler :pray:

1 Like

#11

Bu arada ufak bir fikir, posta yerine daha az yorucu olarak haberin ziplenmiş halinden tek haberlik bir instagram paylaşımı olabilir hocam. Hem görsel de olmuş olur. Sadece bir öneri. sizin gibi Orijinal içerik üretenlere aç bir topluluğuz, motivasyon yukarıda tutulmalı.

:heart:

4 Likes

#12

Kesinlikle katılıyorum, postanın ulaşımı çok kısıtlı. Hatta blog şeklinde olabilse ve arama motorlarıyla ulaşılabilse okuma rakamları çok üst seviyeye çıkar…

1 Like

#13

başarılar dilerim. abone oldum. çok güzel görünüyor…

0 Likes

#14

Postayı düzenli açıp okuyan biri olarak Koşu Postasını alamamak benim için de bir boşluk oluşturdu. Çok fazla zaman ve emek gerektiren bir işi az sayıda takipçi için bir yıl devam ettirmek büyük başarı, tebrik ederim. Umarım daha fazla (açıp okuyan) takipçi ile en kısa zamanda postaya yeniden kavuşuruz.

2 Likes

#15

Bu kadar yoğun bir gündemde koşu postasını okuyamamak ayrıca üzücü oldu. Londra Maratonu, Mo Farah - Haile Gebrselassie atışmaları, Eliud’un zaferi, Caster Semenya davası, ayakkabıda Carbon savaşları, Hoka’nın rekor denemesi falan derken bomba gibi gündem koşu postasında eksik kaldı. Bunları Mert’in dilinden okumak çok keyifli olurdu. Dönüşünü dört gözle bekliyorum.

4 Likes

#16

Hüzünlü bir Perşembe daha :cry:

1 Like

#17

9:30 dan sonrası etkileyici
3 Likes