Reebook Floatride Energy X

Merhabalar, Reebook floatride energy x adlı ayakkabıyı daha önce kullanmış olan veya bilgisi olan var mı ?

4 nolu versiyonu kullandim. Cok iyidir, kalip dar ama hibrid bir yapisi var. Her tempoya gelir. Islak zemin tutusu iyi degil. Hatta ayni nike serileri gibi. Fiyatinin ustunde ayakkabilar bence …

3 Beğeni

Hocam Adidas adizero adios 8 ile energy x arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz ?

1 Beğeni

@muyu nun bahsettiği energy 3-4 oldukça iyiler. 5 e ekledikleri stabilizasyon elementleri ile beni kaybettiler. Fakat genel olarak serinin hayranıyım.

Energy x ise yarım karbon plakalı bir ayakkabı. O karbon plaka neden var anlamış değilim. Hız için bir işe yaramadığı kesin. Stabilizasyon konusunda da oldukça sıkıntılı. Ayakkabı benim gözümde amacı neyse o amacına asla ulaşamamış bir ayakkabı. Bu yüzden bu ikilide tercihiniz diğer ayakkanı olabilir. Floatride energy 3-4-5i de tercih edebilirsiniz. Xi önermem.

2 Beğeni

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Adios 8’i sipariş verdim, umarım pişman olmam.

1 Beğeni

Fiyat performans ayakabısı. Son versiyonu aldım. Tempo için keyifli faks çok hızlı bir ayakkabı değil. Islak zemin sevmiyor. Konforlu kesinlikle.
Bağlama sistemi biraz farklı alışmak zaman aldı.

1 Beğeni