Reebok Floatzig X1

Sanırım dünyada bugün piyasaya çıkıyor. Reebok sonunda tam uzunlukta ve iki farklı yoğunlukta orta tbanın arasında yer alan karbon tabana sahip bir ayakkabıyı ortaya çıkarıyor. 200 Dolar olarak piyasaya çıkacak. 40mmnin çok az altında bir orta taban yüksekliği varmış. Bulunmayı planladıkları kategori alphafly.

Floatzig 1 çıktığında onu da deneyimlemek istedim ama eşime bu ayakkabıyı almak için bir neden öne süremedim, acil bahane bulmam lazım. Belki alan varsa belki onun hissiyatından çıkarımda bulunabilir.

Reebokın iddiası, bu ayakkabının gerçek bir yarış ayakkabısı olduğu yönünde. Açıkçası en sevdiğim marka olan reebokın diğerleriyle yarışır hale gelebilmesini çok istiyorum.

Bu hafta youtube yorumları düşmeye başlar. Takip ettiğim birkaç ünlü Youtube yorumcusu şu an deniyorlar. Bakalım nasıl çıkacak.

https://www.soleretriever.com/news/articles/reebok-floatzig-x1-floatzig-adventure-debut-release-date-june-2024

5 Beğeni

:grinning::star_struck: Bir bahane bulursanız benim de haberim olsun. Ben de aynı durumdayım. Üst üste aldığım ayakkabı alışverişlerimi izahta çok zorlanıyorum. :rofl:

4 Beğeni

Babalar günü hediyesi :slight_smile:

4 Beğeni

Dolar bu şekilde giderse aldıklarımız kâr kalıcak yanımıza valla

3 Beğeni

Dolar son 1 yılda yaklaşık %40 arttı.Abd Avrupa enfslasyonu vs ile dolar bazlı yüzde 45 artış.TL ise %75 enflasyon.

Kısaca dolardaki artıştan ziyade vergi,gümrük, Türkiye’de haliyle farklı fiyat uygulanması vs de etkiliyor.

Sadece 100 dolarlık nesneyi 1 yıl sonra 104 doların karşılığı TL olarak alabilseydik alım gücü olarak daha olumlu olurdu (enflasyon altında zam alınmazsa vs).

3 Beğeni