Raidlight Ürünleri %40'a varan indirimler ile Istanbul Maraton Fuarında

Çanta, bel çantası, yarış kemeri vb. koşu aksesuarlarında sezonu İstanbul Maraton fuarında kapatıyoruz.

%40’a varan indirimi, ihraç fazlası limitli sayıda çok özel fiyatlı 2016 model kış katmanlarını ve Yogatletik ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız bizi 10-12 Kasım İstanbul Maraton fuarında ziyaret edin…

Facebook Sayfamızı beğenerek kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz… www.facebook.com/raidlighttr

Web sitemiz ise: www.kosuyorum.net

Seamless ve Raidlight’ın Türkiye’de üretip tüm dünyaya ihraç edilen Uzun kollu kış için ince ve süper elastik iç katmanlar ihraç fazlası ve çok ufak defolu olanları çok uygun fiyatlarla satışta olacak. Erkek S/M ve L/XL beden toplam 20 parça… Kadın XS/S M/L iki beden olarak 50 parça elimizde bulunmaktadır.

Fuar alanında ilk gelen alır prensipi ile 50 Euro yerine tanesi 29-35TL’den satışta olacaktır…

Şeffaf olmak adına 3 gün boyunca sadece Avrasya Maraton Fuarda geçerli olan fiyat listemiz:

Forum üyelerine öncelik olsaydı şık olurdu :slight_smile: Tabi durumu yönetmesi zor olurdu o da ayrı.

1 Beğeni

Fuar alanına erken gelinmesi fırsatları kaçırmamak ile doğru orantılı. Daha önce tüm yarışlarda sezon öncesi ürünlerde indirim yaptık. Küçük koşu piyasasında küçük bir butik şirket olarak elimizdeki imkanlar çerçevesinde en iyisini yapmaya çalışıyoruz :slight_smile: Güzel önerileriniz için teşekkürler…

1 Beğeni

Üst katmanlar hızla azalıyor. Görmekister diye forum üyeleri buraya da koydum…Herkesin üzerinde görelim diye 29 TL yaptık :slight_smile:

GÜNCELLEME: Siyah üst katmanlar maalesef bitmiştir. Buz Mavilerden kalmıştır.

Ben fuarın ilk günüde indirimden faydalanıp olmo 20 modelini aldım. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Fuarda yapılan uygun fiyatlı ürünlerden Trail XP6 çanta satın aldım… Ayrıca fuarın oldukça kalabalık olmasına rağmen ilgisini alakasını esirgemeden tecrubelerini benimle paylaşıp doğru alış-veriş yapmama yardım eden Emre’ye (ve yanındaki hanımefendiye) çok teşekkür ederim.