Raidlight Türkiye ile yeniden

Forum hayatına başlarken fikirleri ve tavsiyeleriyle destekçimiz, aynı zamanda iki yıl forumun altyapısına katkısıyla yol arkadaşımız olmuş olan Raidlight Türkiye yeniden KoşuForum’u destekleyecek.

Artık KoşuForum 950 kullanıcı, 908 konu ve 7700’den fazla yorum ile çok daha büyük ve her geçen gün de büyümeye devam ediyor. Önümüzdeki dönemde koşmaya yeni başlamış arkadaşları da aramıza katmak, onlarla da fikir alışverişinde bulunmak istiyoruz. Bu konuda sizlerin de desteği önemli; deneyimi hangi düzeyde olursa olsun, koşan, koşmayı düşünen hatta henüz sadece isteyen arkadaşlarınıza KoşuForum’dan bahsedin ve onları buraya davet edin. Amacımız sadece herkesin bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmesi için bir platform oluşturmak.

20 Beğeni

Hayırlı olsun. Raidlight bu durum ile özdeşleşmişti, isabet olmuş.

Çok güzel haber. Hayırlı uğurlu olsun.

Bir önceki başlıkta forumun büyümesi ile ilgili fikirlerimi paylaşmıştım. Minicik bir şey daha eklemek istiyorum. Forum’da verilen her hangi bir linke tıklandığında, forumun açık olduğu tab direk o sayfaya giderek forumdan çıkıyorsunuz. Hani forumdan çıkmasa ve yeni açılan tab ile oraya gidilse daha hoş olur gibi.

Bu durumu ayarlardan kendiniz seçebiliyorsunuz. Bende yeni tab olarak açılıyor.

1 Beğeni

Haklısınız. Bunu varsayılan olarak o şekilde değiştirdim.

1 Beğeni

Hayırlı olsun, güzel bir haber. Bu forumdan çok güzel bilgiler edindim, forumda gezmekten hep keyif aldım. Desteksiz kalıp kapanmasından korkuyordum. Teşekkür amaçlı çanta ve yağmurluk eksiğimi de Raidlight’tan gideririm.

1 Beğeni

Raidlight Türkiye’ye katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Tesekkur ederiz Halil bey… Her zaman bekleriz yarislardaki standlarimizda urunlerimizi inceleyebilirsiniz…

İndirimler çok iyi olmuş. Gözüme kestirdiklerim var, teşekkür ederim.

1 Beğeni

Sponsorluktan sonra üstüne bi de indirimler gelince bişeyler almak şart oldu.

1 Beğeni

Raidlight’ı bu güzel kararından ötürü kutlar, Foruma (ve spora) desteklerinden ötürü teşekkür ederim.

1 Beğeni

Her zaman bekleriz saolun.