Raidlight 2016 Ürünleri stoklarımızda

Herkese Merhaba…

Raidight’in 2016 model ürünleri artık sizlerle. Stoklarımızı güncelledik ve www.kosuyorum.net adresimizden satışa sunduk. İncelemenizi öneririz… (Hatta Olmo 20 Vest bizde taze bitti… Outrunner’da var)

Eski sezon yani 2015 model Olmo RZone, 5 ve 12 modelleri ile Trail XP6 ve 14 modelleri ayrıca ek indirimli ve özel fiyattan sunuluyor…

Bu sene Nashira, İznik, Aladaglar, Tahtalı, Aybastı, Kayseri, Geyik, Avrasya, Kapadokya, Runfire, Likya gibi yarışlarda standlarımız sizlerle olacak…

İyi ve sağlık dolu bir sezon olması dileğimle…
EMRE TOK

Bende raidlight olmo 12 var. Çanta gerçekten başarılı ancak mataralardaki suyun çalkalanması beni rahatsız ediyor. Sitenizde ayrıca soft flask satma gibi bir durumunuz olabilir mi ya da yurt içinden başka bir ürün tavsiye edebilir misiniz ?

Merhaba Mert bey

Soft Flask ve mataraları ayrıca ithal etmek akıl almaz zor ve pahalı. İthalatçı olarak buradaki prosedür ve getirttiğimiz adetlere oranla ödediğimiz vergiler ve sağlık bakanlığı onayları can yakıcı.

Dolayısı ile çanta üzerinde takılı gelen mataralar dışında ithalat yapmıyoruz. Size 2 tane verebilirz, ancak çantadan sökerek vereceğimiz için maliyetli olacaktır. Yurtdışı satış fiyatı 20 Euro/adet bize gelişi daha da pahalı ancak ikisini 150 TLye verebiliriz. Kargo bize ait olur.

Saygılar
EMRE TOK