Polar v800 vs Apple Watch 3

Merhabalar , iki ürün arasında aklımda belli soru işaretleri var, koşunun yanında yüzme ile de ilgileniyorum. İki cihazın özelliklerine hakim olanlardan tavsiyelerini bekliyorum .

şimdiden teşekkürler

Triatlon yapacaksanız V800 ihtiyaçlarınızı karşılar. Ben kullanıyorum. Bir kaç eksisi dışında memnunum. Açık suda mesafeyi iyi ölçmüyor. Havuzda anlık olarak nabız bilgisi alabilmeme rağmen deniz suyunda nabız bilgisi alamıyorum. Sanırım tuzlu suyla alakalı bir şey çünkü açık tatlı suda sıkıntı olmuyor. Eğirdir triatlonunun yüzme etabı gölde yapılıyor ve nabız bilgisi aldığım tek yarış bu oldu. Diğerleri denizde olduğu için bilgi alamadım. Onun dışında nabzı göğüsten ölçtüğü için doğru değer veriyor. Yükseklik grafikleri de doğru çıkıyor. Koşuda da sıkıntı yaşamıyorum. Tempo, mesafe, nabız bilgilerimi hızlı ve doğru alıyorum.

Apple watch3 hakkında hiç bilgim yok. Fiyat aralıkları benzer ama sanırım internette gördüğüme göre. Triatlon yapmayı planlıyorsanız V800 alın derim eğer apple’ın triatlon fonksiyonları yoksa.

1 Beğeni

V800 sporcu saatidir ve Apple Wacht 3 le kıyaslanamaz. Triathlon yapacaksanız başka modellere de bakın derim ama sporcuyum diyorsanız sporcu saati alın Apple ile uğraşmayın.

2 Beğeni

Apple konusunda en büyük çekincem şarjdı. v800 aldım iyiki de Polar v800 tercih etmişim çok memnunum.

1 Beğeni

Bir sporcu için tartışılmaz gerçek saatir. Yok Strava mı yok telefon mu? Koşacaksan, bisiklete bineceksen telefon cebinde dursun ama verilerini Garmin,Polar ,Suunto yada Sigma bir saat ile elde etmek her zaman daha sağlıklıdır. V800 harika bir saat güle güle kullanın.

2 Beğeni