Polar m200 yardım lütfen

Merhabalar.benim bir turlu cozemedigim bir sorunum var.polar m200 saatimi pcde zor bela eslestiriyorum.bazen eslesiyor bazen eslesmiyor.yani kafasina gore.eslestigi zaman bir gun boyunca turkce olarak devam ediyor ama ertesi gun kendi kendine ingilizce menuye geciyor ve ayrica spor profillerine bastigimda startq gecmiyor.mesela kosuya basliyacagim ama kosu modu acilmiyor.ama turkcedeykende aciliyor.birturlu cozemedim sorunu.neden kendi kendine ingilizce
Menuye gecer bu saat?servis demeyin bilgisiz birini koymuslar hicbiseyden anlamiyor.lutfen bilen biri bana bi yardimci olsun.

1 Beğeni

Merhaba, saati senkronize ettiğin programda saatin menu dilini Turkce seçtin? Dil seçeneklerini değiştirmek için şu linkteki gibi yaptın mı? (Türkçe seçmişsin ki zaten eşleşme bitince Türkçe oluyor)

Saati fabrika ayarlarına döndürme, hard reset denenebilir.Test amaçlı ingilizce menüyü tercih edip sorun devam ediyor mu bakılabilir.PC deki polarflow uygulaması güncellenebilir.

2 Beğeni

Dediklerinizin hepsini denedim arkadaslar.defalarca fabrika ayarlarinda sifirladim.dediginiz gibi eslestirme bitince turkce oluyor ama bir gun sonra yine ingilizceye oluyor.hadi dil olayini gectim diyelim.ama ingilizce olunca bu kez spor profillerinw bastigimda calismiyor.uygulamada guncelledim.yok oda oda cozum olmadi.hard reset nasil yapilir onu ogrenebilirmiyim?

Hard reset için:

“Browse to Settings > About product > Restart device.
Press and hold the right button and then press right button once more to confirm the restart.
While the Polar logo is shown, press and hold the left button until “Restoring” appears on the display.”

1 Beğeni

Saati fabrika ayarı sonrası İngilizce kullanmayı deneyebilirsin.Garanti süresi dolmamışsa servis sorunu çözmese de yolla, 3. tekrarda tüketici hakem heyetiyle ücret iadesi alabilirsin.

Yardımcı olamadım ama her cihaz ayrı bir macera.Son kez boş vaktinizde polar flow uygulamasını pc’den kaldırın, pc kapa aç yapın ve polar flow pc’ye yeniden yükleyin.
M400 ve polar ignite var, çok özelliği kullanmasam da sıkıcı sorun yaşamadım.
Sağlıcakla kalınız :+1:

1 Beğeni

Saat dilini İngilizce olarak ayarladığınızda da aktiviteler başlatılamıyor mu?

Sorun cozulmustur.moderator konuyu silebilir.

Merhaba, konuyu silmemiz ya da kapatmamiz gerekmez diye dusunuyorum. Bu veya benzer sorunu yasayanlar acisindan bu baslik yararli olacaktir.

2 Beğeni

Keşke nasıl çözdüğünüzü de kısaca anlatsaydınız, aynı durumu yaşayanlar olursa faydalanabilirdi. M200 zaten eşleşme sorunları nedeniyle kötü ün yapmış bir model. Genel olarak Polar marka akıllı saatler yazılım anlamında biraz sorunlu.

2 Beğeni