Pamukkale ultra 2019

Merhaba iyi günler Yarışla ilgili ayrıntılı bir bilgi yok tu gp noktaları nerelerdedir eğim nedir gibi mail atıyorum pamukkaleultra adresine doyurucu bir bilgi alamıyorum bende kayıt olmadım dayanamadım son gun instagramdan yazdım tel numarası aldım yetkili kişinin son gün aksam gittim saat 10 da kayıt oldum kayıt masası pamukkale de otelin lobisinde gayet profosyonel bir şekilde oldu tek tek zorunlu malzeme kontrolü yapıldı
Yarıs cumartesi sabah 6 da başladı start noktası güzeldi
3 kategori vardı 15 30 ve 60k.60k 30 k parkurunu 2 tur atıyor ben 30k girdim.
Yarış gp noktası GPS bilgisi egim bilgileri kayıt yapanlara mail olarak bildirilmiş siteye konsa güzel olur bilgiler insanlar bunlar bakarak geliyor yarışa
Parkur gayet güzeldi işaretlemelerde bir sıkıntı yoktu baya bir tırmanış vardı yüzde 48 civarı:) düzlük yoktu sanırım:)
Gp noktası biraz zayıftı soda aradı gözüm yoktu
Kısaca yarış ve organizasyon güzeldi eksikler vardı tabi sanırım bir kişinin kendi koşturması ile yapılıyor herşey sıkıntılar o yüzden bu sene 3 yılı daha daha da güzelleşektir şans vermek gerekir

4 Beğeni

Pamukkale Ultra’ da 30 K’ da yarıştım. 30 Km koşalım kısa olsun dedik o da 25 km bile çıkmadı :slight_smile:
1- Pamukkale’nin doğasını beğendim. Parkur güzel…Çok olmasa da biraz teknik yerleri var.
2- Yarış’ın takvimi WFLWRun’ a denk geldiği için katılım çok çok az oluyor bence.
3- Yarış organizasyon sorumlusu ve gönüllüler gayet samimi idi. Her kritik noktada bir görevli olması başarılıydı.
4- Makarna partisi ve ödül töreni sonrası bulgur ve nohut çok lezizdi.
5- Bence eğer tarihi değişmez ise ‘butik’ seviyesinden gerçek trail yarışı kıvamına erişme ihtimali vermediğim bir yarış. Her ne kadar iyi niyetle yapılsa bile.
6- Yarış sonrası polar/ yelek verilmesi şaşırtıcı derecede sevindiriciydi.
7- Pamukkale esnafını çok kaba ve kurnaz buldum. Oturduğumuz hiç bir mekanda bizimle ilgilenmediler( Kore’li değiliz o yüzden sanırım)
8- Kaldığımız otel ( Ninova Otel) kesinlikle berbat bir oteldi. Kaldığımız 2 gece de liseli yıl-sonu balosu vardı 00:00’ye kadar müzik susmadı. Kesinlikle orada kalmanızı önermiyorum.
9- Yarışta genelde 4. yaş grubunda 1. oldum her şeye rağmen güzel anılarla ayrıldım Pamukkale’den. :slight_smile:

3 Beğeni

Organizasyon yetkilisinin numarasını alabilir miyim ?

Polar yelek bitirenleremi kürsüye çıkanlarımı verildi

1 Beğeni

15 k buff 30 polar yelek 60k ise polar ceket verildi bitirene

1 Beğeni