Nnormal Training Insights

Merhabalar, bugün gelen bir haberle haberdar olduğum bir uygulamaya kaydoldum. Sözkonusu Killian olduğu için faydası olabileceğini düşünüyorum. Nnormal Training Insights a hedef yarışlarınızı giriyorsunuz. Bir süre sonra bize 20 hafta boyunca fikir vereceğini vaad ediyor uygulama. Özellikle trail sevenlerin hoşuna gidebilir uygulama. Birbirine yakın tarihlere yarış girilmesine izin verilmiyor.Tabi uygulama bir hesap oluşturmanızı istiyor:
Ben mailden gelen linke tıklamıştım ama buraya kopyalanmıyor. Nnormal Training Insights olarak aratıp devam edilebilir belki. Ben denediğimde mağaza ismi falan çıktı.

Not: sanırım Nnormal ayakkabı alınca bu uygulamayı bir şekilde kullanıyorsunuz. Nasıl validation yapıyorlar henüz anlamış değilim.

Böyle de sadece sınırlı kişinin girebildiği uygulamaya herkes girebiliyor gibi yazmış oldum ama amacım herkesin faydalanmasıydı. Kafa karışıklığı oldu.

5 Beğeni

Merhabalar,

Şöyle bir kampanya yapıldı geçtiğimiz haftalarda. Bir çift NNormal ayakkabı satın aldığında, 20 hafta boyunca ücretsiz olarak Training Insights prgmı verdi. Fakat başvurmak için son tarih 31.12.2023 idi.

https://www.instagram.com/p/CzqSL90qbK8/?igsh=MXVkNG9nbm5oNmx2Zg==

Bence devamı gelecektir. :wink:

3 Beğeni

https://www.nnormal.com/en_ES/content/nnormal-training-insights

Bu linkteki açıklamaya göre; “Training Insights” herkese açık hale gelmiş. Maalesef sadece İngilizce ama tercüme siteleri büyük oranda iş görecektir. Sade ve kısa açıklamalarla birlikte zaman zaman grafiklerle desteklenen bilgiler alabiliyorsunuz.

5 Beğeni

Ben de hemen newsletter gelir gelmez kayıt oldum. Çok sade ve basit sorulardı. Bakalım bundan sonra neler olacak? :dancer:

2 Beğeni

Bende üye oldum ve gerekli bilgileri doldurdum. Ama training program almak için sanırım ayakkabının faturası veya makbuzu göndermek gerekiyor. Siz training program aldınız mı? Teşekkürler

2 Beğeni

@myilmaz Ben daha önce kaydolmuştum. Birkaç ay düzenli olarak her pazar eposta şeklinde aldım. Şuan bu adrese NNORMAL girdiğimde “daha fazlası çok yakında” şeklinde bir ibare var. Belki bir süre daha beklemek gerekecek.

3 Beğeni

Evet bende de aynı ifade var @SedatKurtulus hocam belki ben daha yeni üye oldum diye olabilir. Bakalım bekleyelim, gelince inceleriz, teşekkürler

3 Beğeni