Movescount moveslink2 sorunu

Hafta sonundan bu yana suunto ambit2 saatimdeki logbook ta bulunan aktivitelerimi movescount a yükleyemiyorum. Moveslink2.exe silip sitedeki en son güncelini tekrar yüklemeye çalıştım ancak sürümü yüklemedi. Movescount sitesinden sorduğum sorulara da şu an için yanıt alamadım. Benim gibi pazar günü itibariyle bu sorunu yaşayan var mı merak ediyorum

Ben de benzer sorun yasiyorum. Baska bir baslikta belitmistim, cozum bulamadim. Runatolia’da kaydettigim verileri aktaramiyorum. IOS, Android, MacOS denedim, yine olmadı. Bugün son olarak iki aktivite kayıt ettim. Peşinden yine senkronizasyon denedim. Onceki veriyi atlayip, bugun kayit ettiklerimi aktardi Movescount’a. Ben bilgileri saatimde gorebiliyorum ancak bir turlu hesabima aktaramiyorum… Suunto’ya mail attim ancak yanit gecikecek gibi.

Ben aktiviteleri hali hazırda başka bir pc de kurulu moveslink2 üzerinden movescounta aktarabiliyorum. Benim sorunum şu an kendi şahsi pc den kaldırdığım moveslink2 yi yeniden yükleyemiyorum. Başka bir pc üzerinden moveslink2 kurulu ise sorun olmuyor. Kendi şahsi pc me veyahut başka bir pc’ye yükleyemedim. “cannot start application” uyarısı veriyor ve izin vermiyor. .exe sürümünde mi bir sorun var anlayamadım. Hali hazırda kurulu ise moveslink2 sorun çıkarmıyor, ancak yeniden yüklemeye çalıştığımda yüklenmiyor.

Şöyle sorsam daha iyi olur aslında; moveslink2 yi pc den kaldırıp yeniden yükleyebildiniz mi? 2 günden beri araştırıyorum, soruyorum mail atıyorum ama çözüm bulamıyorum.

Evet şuan kurulum sırasında hata veriyor. Detayı aşağıda.
Mevcut kurulu olanda bir sıkıntı yok senkronize oluyor.

ERROR SUMMARY
Below is a summary of the errors, details of these errors are listed later in the log.
* Activation of https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/windows/Moveslink2.application resulted in exception. Following failure messages were detected:
+ Exception reading manifest from https://d1c229iib3zm7m.cloudfront.net/windows/Moveslink2.application: the manifest may not be valid or the file could not be opened.
+ Manifest XML signature is not valid.
+ SignatureDescription could not be created for the signature algorithm supplied.

COMPONENT STORE TRANSACTION FAILURE SUMMARY
No transaction error was detected.

WARNINGS
There were no warnings during this operation.