Mizuno Wave Rebellion Pro kullanan var mı?

Merhabalar
Ben senelerdir Nike fly serisi ve vaporfly kullanıyorum koşularımda ve artık farklı bir marka almak istiyorum. Bir arkadaşım Mizuno bak istersen dedi ama kendisi de hiç satın almadığını sadece internette gördüğünü söyledi bende biraz baktım alışılmışın dışında bir model gördüm acaba aramız da son çıkan modeli olan
Mizuno wave rebellion pro kullanan varmıdır

Bildiğim kadarıyla ankara terminalinin ordaki armada mağazası var oda asics gibi japon ürünü bilgi almak istersen mağaza sorumlusu erdi beyin nosunu verebilirim…

2 Beğeni

Topuğa basarak koşanlar için uygun değilmiş.

Ankaradan örnek verildi, incekte outlet mağazası var.

1 Beğeni

Aslında iyi olurdu ama ben istanbulda yaşıyorum sanırım web sitesi üzerinden satın alıcam ürünü bi denerim olmadı iade ederim. foto ve deneyimlerimide paylaşırım

1 Beğeni

Hani bizim ülkede forumlarda bir soru soruduğunda, "onu ne yapacaksın, öyle yapma, başka yol bul " vb cevaplar olur ya; işte canlı bir örneğini daha yazayım :grin:

https://www.hepsiburada.com/puma-deviate-nitro-2-erkek-kosu-ayakkabisi-37680709-p-HBCV0000430S35-yorumlari?magaza=sportive

Rebellion pro alternative yazınca gelen önerilerden biri.
Belki puma mağazasında bunu deneyeblir, internetten araştırabilirsin.Mizuno ayakkabıyı ne yapacan, bak daha ucuza benzer ayakkabı :raising_hand_man:

Runrepeatte yanyana karşılaştırma yapınca Mizuno kış, puma yaz için uygun demekte.

Karbon tabanlar:

:smiley: tavsiyeniz için teşekkürler ama ben biraz daha uçuk kaçık modellere bakıyorum hazır sizde Puma nitroyu önermişken yeni çıkan model de efsane bence :muscle:

1 Beğeni

Yarımaraton mesafesine kadar yarış ve hızlı koşu için, yavaş koşulara uygun değilmiş. Geniş değerlendirmiş yukarıda.

Ayakkabı videosu bağımlısı olarak, benim yorumlardan anladığım hızlı pacelerde Mizuno çok farklı işliyor. Puma deviate nitro 2. versiyonunda daha bir antrenman ayakkabısına evrilirken, Mizuno yarış ayakkabısı. Genel olarak yorumlar, Mizunonun diğer süper ayakkabılardaki ayak koruyan özelliği bulundurmadığını, yarıştan sonra aşil bölgesinde deformasyon hissinin çok hissedildiğini söylüyor. Buna rağmen yarış esnasında akışı çok güzel hissettirdiğini belirtiyorlar. Bir de stabilizasyon sorunu var ki ayakkabıya bakınca hissediliyor sanki. Hala miyadını bitiremediğim vaporflylarım var ama bitince ben de denemeyi planlıyorum Mizunoyu.

1 Beğeni