Kyzikos Ultra 2020 (12-13 Eylul)

Web sayfasi guncellenmis. 45K parkuru gozume cok guzel gorundu :grinning:

https://www.kyzikosultra.com

Keyifli bir yaris bizi bekliyor.

GPS kayitlarinda, yukseklik kazanimlari biraz hatali sanirim. Eminim en kisa surede duzeltilecektir.

3 Beğeni

Trace de Trail’i kullanan her parkurda benzer sorun var. Parkur ne veriyorsa o. İznik’te de aynı konu var, fakat düzeltilemiyor… (Geçen yıllarda çok sorguladığım bir konu idi.)

Bence Kyzikos’un yıldızı “manastır”.

1 Beğeni

Merhaba,
45K Arteka Parkuru güzel bir ara uzunlukta parkur. Gelen talepler sonucu ortaya çıktı. @bikeg ''nin bahsettiği Manastır’a maalesef inmiyor. 2019’da 56K-85K parkurlarındaki koşanların hatırlayacağı Küpeli KN’dan kestirme yaparak Yukarı Yapıcı Köyü’nden gelen yine 56K-85K parkurlarının dönüş yoluna dahil oluyor. Burada parkurun en yüksek noktasına da çıkmayı ihmal etmiyorlar tabi. :grinning:
Sömestre tatilinde hava engel olmazsa baştan sona koşacağız 45K’yı, arzu edenler, uzun antrenman yapmak isteyenleri bekleriz. (Günü henüz net değil, gelmek isteyenler bana özelden yazabilir)

1 Beğeni

kyzikos`ta benim parkurum belli… 60k.
bi duyum aldim ki kayitlar acilmak uzere imis? @HalilAksoy :slight_smile:

2 Beğeni

Evet @bikeg son hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Sitemizdeki çalışmalar bitmek üzere, kısa bir süre içerisinde 2020 yılı kayıtları başlıyor.

2 Beğeni

Kyzikos Ultra 2020 kayıtları açıldı. Kayıt ve detaylı bilgi için www.kyzikosultra.com adresine bekleriz.

5 Beğeni

(Diğer başlıkta yazılmış olsa da yarışın başlığında da paylaşmak istedim, tekrar nedeniyle kusura bakmayın.)

DUYURU

Bildiğiniz üzere, tüm dünyayı etkisi altına almış olan Kovit-19 salgını ülkemizde de hala etkisini sürdürmektedir.

İlkini geçen yıl yaptığımız ve bu yıl tüm hazırlıklarını tamamladığımız yeni rota ve sürprizlerle dolu bir koşu şenliğine hazırlandığımız bu günlerde Kovit-19 salgınının yayılma hızının yükselme eğilimi göstermesinden dolayı, kişi ve toplum sağlığının her şeyden önemli olduğu bilinciyle “KYZİKOS ULTRA MARATONU” şenliğimizi 10-11-12/ EYLÜL/2021 tarihine erteleme kararını üzülerek almış bulunuyoruz.

Kayıtlı koşucularımız isterlerse kayıt ücretlerinin tamamını geri alabilecekleri gibi, isteyen koşucularımız kayıtlarını gelecek yıla taşıyabileceklerdir.

Not: Kayıt ücretlerini talep etmeyen koşucularımızın kayıtları gelecek yıla aktarılacaktır.

Saygılarımızla…

5 Beğeni