Kyzikos (Kapıdağ) Ultra (4-6 Ekim 2019)

Katılımınız için biz de teşekkür ederiz. Süre için de tebrikler. :slight_smile:

1 Beğeni

Sizler olmasanız organizasyon da olmaz, katılımlarınız bizler için çok değerli ve de yorumlarınız da bitiş çizgisine ulaşmanın verdiği mutlulukla eşdeğer neredeyse. Çok teşekkür ederiz, nice güzel koşulara hep birlikte @Sesilsahin :slight_smile:

2 Beğeni

Yarış öncesindeki paylaşımlarınız harikaydı, öncelikle teşekkürlerimi sunmak isterim. Sizleri organizasyonlarda görmek bize büyük moral, bu kadar enerjik dost ile biz de yerimizde duramıyoruz. :slight_smile: Madalyaları ben de çok saklamam ancak koşamadığım halde çok sevdim :slight_smile: Tüm yazdıklarını dikkate alacağız, katkılarınız, kattıklarınız için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız #TeamRunBo :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba, izmir den guzel bir katilimin oldugunu arkadaslarim vasitasiyla ogrenmistim, seneye ben de ilk ultra deneyimi icin cocukluk mekanima gelmek istiyorum, emeklerinize saglik​:clap::clap:

3 Beğeni

Henuz ikinci yarisim olmasi nedeniyle belki degerlendirmelerim cok saglıklı olmayabilir ancak oncelikle yarışta emeği geçen herkese teşekkur ederim.
Benim en cok dikkatimi ceken gerek organizasyon gerek gonulluler herkesin yuzundeki enerji ve gulumsemeydi.
Eminim önumüzdeki yıllarda cok daha kalabalık olacaktır bu yarıs.Belki 22K yanında biraz daha uzun 35K gibi bir rota daha eklense daha iyi olabilir.
Doga mukemmeldi,tırmanıslar cok uzun olmadıgı icin benim gibi caylak kosucular bile cok zorlanmadı.Orman ici gecisi mukemmeldi.Bir ara etrafı seyretmekten kosmayı unuttugumu bile farkettim.

Benim icin Erdek 30 sene onceye cocuklugumun yazlarina donmek demekti.İnsallah seneye görüsmek üzere…

4 Beğeni

Evet o konu birçok fısıltı gazetesinde kulağımıza gelen bizim de memnun olduğumuz bir konuydu Mustafa abimize bir kez daha teşekkür ederim :slight_smile:

3 Beğeni

Haldun AYDINGÜN Abi 85K’yı hem koştu hem de çekti. Hazırladığı videoyu paylaşayım. İyi seyirler…

8 Beğeni

Muhteşem bir doğada gerçekleşen bu organizasyon için emeği geçenlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Amacı kendinle yarışmak olan ve çok iddiası olmayan koşmayı sevenler için tarifi imkansız bir parkurdu. Yolları , kestaneleri, ağaçları bunları örten sis ve yağmur taneleri asla unutulmaz. Sanki bizler koşalım diye her şey hazırlanmış gibiydi. kontrol noktalarında ki sevecen ve bol menülü karşılamalar her şeye değer. emeklerinize sağlık. bir gün öncesine bakınca herşey olumsuz görünürken (hava muhalefeti sayesinde) ve geceki fırtınamsı havadan sonra koşu sabahı Mustafa bey ve arkadaşları gece biriken yağmur bulutlarını bi şekilde döktürmüşler. İlk organizasyon için Allahın bir lütfu ile.

Kontrol noktalarının mesafeleri ve zenginliği çok yerinde idi. Özellikle 56k için manastırdaki irmik helvası ve tarhana tarifsizdi. Umarım başka yarışlarda parkur teknik bilgileri vermek üzere tüm gönüllülere ve organizasyona teşekkür ediyorum. tekrar görüşmek dileğiyle.

2 Beğeni

56 K için bir yarış videosu yayınladım .
İyi Seyirler :slight_smile:

7 Beğeni

Veeee…

Beklenen yarış raporlarımız yayındaaaa!

22K parkurunu sevgili Turgay Kuruçaylıoğlu,
56K parkurunu da ilk kez ultra mesafesini deneyimleyen Murat Özkan yazdı.

Biz okurken çok eğlendik.

Rapor sonunda da her zamanki gibi puanlamamız ve videomuz var!

Keyifli seyirler!

Team Run.BO’lar adına,

8 Beğeni

Kyzikos Ultra’yla ilgili değerli yorum ve eleştiriler için hepinize teşekkür ederim. Bu mecrada, diğer alanlarda ve özellikle birebir görüşmelerden birçok not çıkardık ve 2020 için heyecanlı ve koşucu odaklı organizasyonumuz için hemen çalışmalara başladık.
En büyük tavsiye, haklı olarak yarış tarihimizin biraz öne çekilmesi üzerine yoğunlaştı.Sizleri dinleyerek 2020 Kyzikos Ultra’yı bu sebeple 11-12-13 Eylül 2020 tarihlerinde yapmayı planladık ve resmi başvurularımızı yaptık.
11-12-13 Eylül 2020’de yine “koşucu odaklı” mottosu ile gerçekleştireceğimiz Kyzikos Ultra’yı şimdiden ajandanıza not edin.
Artan heyecanımızla, ilk yılımızda yaptıklarımızla asla yetinmeden, üstüne daha çok koymaya çalışacağımız 2020 Kyzikos Ultra’ya siz değerli koşu dostlarımızı bekliyoruz.
Not: İlave bir parkuru da şimdiden ekledik, detaylar belli olduğunda ayrıca paylaşacağım.

(Yorum ve eleştirileriniz için kulaklarımız her daim sonuna kadar açıktır.)

12 Beğeni

Eylül çok erken değil mi ? Ekim güzeldi ben hatta ekim 15-20 arasına alınmalı diye düşündüm.

Bu sene yarış haftamızda bizle beraber 4 yarış koşuldu. Türkiye’de artan yarışların etkisiyle artık her hafta yarış var, hatta çakışan haftalar bile çok var. Ekim ayı hem Kapadokya Ultra hem de diğer yarışlar nediyle oldukça yoğun bir ay. Eylül’ün ikinci haftası İdo için yaz tarifesinde olan bol seferin olduğu bir hafta ve de Kapadokya Ultra gibi güzel bir yarıştan da uzak boş bir hafta. O sebeple gelen talepler doğrultusunda bu haftayı kararlaştırdık. 22K ile 59K parkurlarımızın arasına da 40K civarı harika bir parkur ekliyoruz. Parkuru çıkardık, hatta haftasonu ekip olarak bir kısmını koştuk. Daha da güzel bir şekilde Eylül ayında sizleri ağırlamak için çalışmalarımız tam gaz devam ediyor.

6 Beğeni

2019 cok guzeldi. 2020’yi de sabirsizlikla bekliyorum.

Turkiye’deki hemen her yarista 35K civari bir parkur var. 45K civari parkur ise neredeyse hic yok. Ultra maraton mesafesi 42K’dan basliyor. 42K’dan uzun(ama cok uzun degil :sweat_smile: ) bir parkur Kyzikos Ultra’ya ciddi deger katacaktir.

5 Beğeni

Çok güzel bir tespit