Kosu saatleri, kronometre

Teşekkürler cvp için peki nedir çözümü Acaba yani nabız,kalori hesabından ziyade noksansız katedilen mesafe ve mesafenin zamanlamasını yapabilecek bir cihaz?

Cep telefonunuza Strava uygulamasını yükleyerek mesafe ve zaman ölçümünde kullanabilirsiniz. Gayet doğru ölçer. Aşağıdaki aletleri kullanmak istemezseniz nabız ölçmek için cep telefonu ile eşleşebilen Göğüs Nabız bandı/kemerini de ekstradan kullanabilirsiniz.

Ama genelde herkesin yaptığı gibi mesafe süre haricinde kalbimi, kalorimi de ölçeyim isterseniz Apple, Android firmaları, Garmin, Suunto, Coros, Polar vb firmaların ürettiği aktivite/akıllı saat, bilgisayarları kullanabilirsiniz.

335230_6328_L

3 Beğeni

Ücretsiz sürümü işimi görür mü? Cep telefonu da nihayetinde cebimde gprs ile hesap yapacağından cebimde taşıyabileceğim bir ölçer yok mu?Vakit ayırdığınız için teşekkür derim

Ücretsiz sürüm gayet yeterlidir.

GPS olmadan doğru mesafe ölçen bir cihaz yok diye biliyorum. Adımsayarlar var ama her hızda, her koşunuzda adım mesafeniz değişik olacağından mantıklı değil…

1 Beğeni

@okanakcay Katılıyorum Donanım okadar çok eski olmayan,boyut olarakta orta segment bir telefonunuz varsa şayet ihtiyaçlarınızı Strava uygulaması ile karşılayabilirsiniz

Çok teşekkür ederim Stravayı kurdum Yorumlar da gayet pozitif

Stravaya şarz dayanmıyor ikinci el garminforrunner 305 buldum bu cihaz hakkında bilgisi olan var mıdır Acaba bu cihazı Stravanın ücretsiz,kısıtlamalı uugulaması ile bağdaştırabilir miyim?

eski model olduğuna göre bluetooth yoktur diye düşünüyorum…

varsa.

telefonunuza garmin connect uygulaması yükleyin ve ayarlarından saati ve strava hesabınızı eşleştirin.
aktivite sonrası garmin connect’i açınca aktiviteyi önce garmin connect’e sonra otomatik olarak stravaya atar…

yoksa

bilgisayara garmin express yükleyip aktivite sonrası saati, usb ile bilgisayara bağlayıp garmin express ile aktiviteyi garmin hesabınıza atın. yine o stravaya otomatik yollayacaktır…

1 Beğeni

Çok yardımcı oluyorsunuz Çok teşekkürler Stravanın ücretsiz sürümü sanırım desteklemiyor???

destekler sıkıntı yok.

1 Beğeni