Koşu Forum'a hoş geldiniz

Raidlight Türkiye sponsorluğunda yayınlanan ve bizce Türkiye’de büyük bir boşluğu dolduracak olan Koşu Forum, Koşu Gazetesi ekibi tarafından yönetilmekte.

Bu paylaşımcı ve medeni tartışma ortamında koşmak hakkında her şeyi konuşabilecek ve tartışacağız. Bilmediklerimizi öğrenecek, bildiklerimizi paylaşacak, her gün farklı konular üzerinde yazışma fırsatı yakalayacağız. Daha da güzeli bunlar saklı kalacak ve bu spora yeni başlayanlar tüm bu bilgiye kolaylıkla ulaşabilecek.

Bu forum belki de şimdiye kadar kullandığınız forum platformlarından farklı gelecek size. Çok daha modern bir yaklaşımla kolay kullanılabilir ve bilgiye kolay erişilebilir bir yapıda olduğundan bu platformu tercih ettik. Kullandıkça beğeneceğinize inanıyoruz. Forumun kullanımı ile ilgili bir konu açıldı, merak ettiğiniz her şeyi o konu altında bulabilir, bulamadıklarınızı yine o konuda sorabilirsiniz.

Forumun işleyişi ve kullanımı :point_left: :pray:

6 Likes

Burası gerçekten müthiş. Yeni şeyler öğreniyorum, son derece medeni ve öğretici.

2 Likes

bence harika bilgiler paylaşıyorsunuz emeğinize sağlık…

0 Likes

Burası harika bilgi ve paylaşımlarla dolu bir yer, çok güzel vakit geçirmeğimden eminim.

0 Likes

Tavsiye edildi mi bilmiyorum ama Foruma ait bir sosyal medya hesabı olsa özellikle Twitter ,konuları paylaşsak daha fazla kişiye ulaşsak nasıl olur?

1 Like

Sosyal medya hesabı olursa, asıl yerde yani buradaki paylaşımlar azalır. Böyle iyi, hiç kurcalamayalım.

0 Likes

https://twitter.com/kosugazetesi var aslında…

0 Likes

Koşu gazetesi olarak zaten takip ediyormuşum fakat son gönderi kasımdan olduğu ve seyrek oldukları için unutulan bir hesap olmuş.

1 Like

Herkese merhaba. İstanbul Yarı Maratonu öncesi ben de foruma katıldım. Tüm koşuculara kolay gelsin. #KendinleYarış

2 Likes