Koşu Forum Ankara Koşusu 16 Şubat 2020

Görünüşe göre Ankara, İstanbul dan kalabalık olacak!? :imp::wink::+1:

3 Beğeni

Yarın Ankara’da mevsime göre çok güzel güneşli ve 10 derece bir hava var görünüyor. Saat 9; 00’de TRT bacasının karşında ki kapıdan başlayıp göle inmeden ilk koşumuzu sosyal koşu şeklinde gerçekleştireceğiz. Farklı tempolar için grup liderlerimizle heyecanla bekliyoruz.
Görüşmek üzere.

2 Beğeni

O saatte sıcaklığın 1-2 °C olacağını da göz önünde bulundurmakta fayda var. Eymir daha da serin olabilir Şu sayfayı https://www.metoffice.gov.uk/weather/forecast/sxp75t09h#?date=2020-02-16 bu yüzden seviyorum :blush:

Benim trail de bitiyor olur o saatlerde. Denk gelirsek bir merhabalaşırız. Bakalım tanıyabilecek miyim.

1 Beğeni

Arkadaşlar yarınki rotamızın testini yaptık. Saatine rota yüklemek isteyenler için gpx uzantılı dosyayı da akşam paylaşırım. Yarın görüşmek üzere!!

5 Beğeni

12 Beğeni

10 Beğeni

Bu güzel koşu ve sohbet için emeği geçenlere çok teşekkür ederim. 21 gün sonra görüşmek üzere :slight_smile:

7 Beğeni

Ege bölgesi olarak cevap vermemiz gerekli herhalde , ben Aydın dan İzmir’e gelmeye hazırım arkadaşlar.

2 Beğeni

Geçerken selam ettik size. Bizim dönüşte siz başladınız. Geçmiş olsun hepinize.

3 Beğeni

BU arada kullanıcı adımı Ömer Uslusoy olarak düzeltmek istiyorum. Nasıl yapılıyor bilen var mı?

Cep telefonundan bağlanıyorsan , sağ üstteki harfi tıkla, orada ismini tıkla ve sonrasında tercihleri tıkla. Anladığım kullanıcı adı değişmiyor :blush:

1 Beğeni

Evet. Görünür o şekilde. Biz değiştiremiyoruz galiba. Bir mesaj atayım admine. Teşekkürler.

1 Beğeni

Güzel bir koşuydu. Emeği geçen herkese teşekkürler…:100:

1 Beğeni

Bu tür koşularda, grup hangi tempoda koşar? Herkesin form durumu, kapasitesi farklı olabilir. Ölçü nedir? Yoksa herkes serbest mi davranır koşu esnasında?

Rota, grup sayısı ve pace gibi parametreleri grup liderleri belirliyor. Ben kendime uygun olanı seçiyorum sadece :slight_smile:

Günaydın…
O şeker şey İstanbulda.
İsmi de Milka

@eminekasap22

Gercek miymis o ya :slight_smile: ben internetten bulunma normal bir resim sanmistim :slight_smile: