Koşu Bandı Tavsiyesi Almak İstiyorum

Evdeyiz bende spor yapmak için koşu bandı almak istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

apartmanda oturuyorsanız ne kadar spor salonlarındaki kauçuk plakalardan da alsanız alt katınız rahatsız olacaktır…ev için bisiklet veya kürek daha mantıklı çözümler gibi geliyor bana…

3 Beğeni

2-3 ay kadar önce Voit markasının kondisyon bisikletini (Black Spine Bike) aldım. Tahminimden daha dayanıklı çıktı. Belki Voit’in koşu bandı çeşitleri de kullanışlıdır. Araştırılabilir olduğunu düşünüyorum.

Bende araştırdım zamanında mustakilin evin yada bahçeli evin varsa alıp kullanabilirsin çok ses çıkarıyor üst kata alt kata ses gidiyor…en az 3hp ac olan modellere bakmalısın 5hp olanlar profesyonel Spor salonundakiler oluyor. …bu konuda tavsiye veren olmaz …eliptik bisiklet en mantıklı olanı

Benim gönlümde yatan aslan,
Woodway Curve…
Fakat çok pahalı…

Jacobs Ladder Cardio Machine----Daha etkilisini ne gördüm ne kullandım.Diğer ekipmanlar yanında basit kalıyor.Üstelik komşularını çıldırtma riski de yok :))

1 Beğeni

Nortictrack’ın yastıklamalı bantlarını tavsiye ederim. Ses görece biraz daha az oluyor.

1 Beğeni