Koşu ayakkabısı seçimi hakkında

Herkese Merhaba, Pandemi döneminde herkese sağlıklı günler dilerim. Ben yeni başladığım için 2 aydır hergün yürüme ve tempolu yürüyüşe cikiyorum. Haftada 2 veya 3 defa koşuyorum. Mevcutta kullandığım spor ayakkabılar aşağıdaki şekildedir.
1- Adidas Alphabounce
2- Nike Revolution
3- Skechers Go Run
4- Reebok Goretex ( Yağmurlu havalar için)
5- The North Face ( GTX Bilekli bot tarzı sadece yağmurlu havalarda yürüme amaçlı kullanıyorum kısa mesafe )

35 yaşındayım 1.81 Boy 90 Kg civarlarında kilom var. Koşu için yeni bir ayakkabı arayışındayim mizuno veya hoka marka bir ayakkabılar hoşuma gidiyor.

Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hoka için bu site resmi web sitemidir ? Güvenilir mi ? https://www.hokaoneoneturkey.top

Ayakkabıları fiyatları uçtuğu için malûm kurlar nedeni ile yurtdışından alıyor musunuz? Nerelerden alıyorsunuz nasıl oluyor vergi kargo vb. Bu konuda da bilgi alabilirsem çok iyi olur.

1 Beğeni

https://www.hokaoneone.eu/en/tr/store-locator.html sayfasında göreceğin üzere ülkemizde resmi hoka mağazası bile yokken, iade açıklamasında " İnternet Mağazalarınızdan Aldığım Ürünleri Mağazalarınızdan Değiştirebilir Miyim ?
İnternet Mağazamızdan Aldığınız Ürünlerin Değişimini, Güncel Fiyat Üzerinden 30 Gün Içerisinde Faturası Ile Birlikte Mağazalarımızdan Yapabilirsiniz" demekte. Fiyatlar da şüpheli, ben olsam hiç mi hiç güvenmem.Hokanin Türkiye sayfası olsaydı, insanlar eminim yurtdışından almazlardı, özellikle bu fiyatlara.Kesinlikle uzak durmalı

2 Beğeni

@fatihboyaci evet bencede güvenilir değil !!! Google üzerinden yazınca geliyor çok dikkat etmek lazım ! Bilgilendirme için tşk ederim.

1 Beğeni

Spx den felraiser ve speedcros, Northface ultra2 ,Nb 1210 ile koşu hayatımı sürdürüyorum genelde arazide koştuğumdan trail ayakkabı tercih ederim, her ayakkabımı 3000 km den önce atmam malum iyi ayakkabı pahalı bir kere alırım yırtılsa bile tamir ettirip kullanıyorum, malum trail ayakkabıları araziden dolayı çabuk eskiyor, çok uçuk fiyat ve modellere rağbet etmiyorum ayak her türlüsüne alışabiliyor, ayrıca yalınayak konseptiyle koşan arkadaşlar bile var, hatta geçen sene İstanbul maratonunda son 10 km yalınayak koşup bitiren arkadaşımda var.

2 Beğeni

Merhaba, Hoka marka ayakkabılar Boyner’de satılmaya başlandı. Bağdat Caddesi, Akasya avm ve İstinyepark Avm mağazalarında bazı modelleri mevcut. Şu anda indirim de var. Saygılar.

1 Beğeni