Kayseri’de koşanlar!

Abiler, ablalar, arkadaşlar merhaba. Kayseri de minik bir grup halinde koşu antrenmanları yapmaktayız. Grubumuzu genişletmek, koşumuza eğlence katmak, sohbet muhabbet edecek uyumlu kişileri aramıza dahil etmek istiyoruz. Kayseri de yaşayan, günlük koşu yapıp sıkılan kişiler ulaşsın ve birlikte antrenmanlar yapalım💪

5 Beğeni

Merhaba. 2020 Hazirandan beri Kayseri / Talas da yaşıyorum ve amatörce koşmaya çalışıyorum. Grubunuza katılmak isterim.

İnsatgram dan bana ulaşırsanız sevinirim ig: @kdrbirol

İnsatgram dan bana ulaşır mısınız? ig: @kdrbirol

Merhaba ben çok yeni başladım koşuya kayseri talasta koşuyorum :slight_smile:

1 Beğeni

herkese slm kayseride koşu arkadaşı aramaktayım malum tek başıma biraz sıkıcı olabiliyor kayseride antreman yapan arkadaşlar varsa iletişime geçebilirmiyiz.

3 Beğeni

Merhaba bende kayseride yaşıyorum ve dediğiniz gibi tek başına koşmak sıkıcı oluyor nerede oturuyorsunuz yakınsa birlikte koşabiliriz

2 Beğeni

Merhabalar ben de kayseride tek koşuyorum çok yeniyim. :slight_smile:

2 Beğeni

Kayseri yarı maratonuna son 3 gün kaldı katılacak mısınız ?

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba,
Gelengiler isminde bir koşu grubumuz var Kayseri’de. Amatörce yol, patika, dağ koşuları yapıyoruz birlikte.

Katılmak isteyenler gelengilerkosu hesabını instagramda takip edebilirler.

Bu arada merak edenler için gelengi bir çeşit yer sincabı. Kayseri şehir merkezinden Erciyes tekir yaylasına kadar farklı yüksekliklerde görülebilir.

3 Beğeni

Grup ne durumdasınız? Organizasyon var mı? :grinning:

1 Beğeni

Çoğunlukla hafta sonları koşu yapıyoruz.
Hafta içi herkes bireysel antremanını yapıyor.

1 Beğeni

İnstagram da ve Facebook da “erciyesatletizm” adında ki sayfalar aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.
Kayseride koşanları bir araya topladığımız WhatsApp grubumuza katılırsanız, hafta sonu yol veya trail koşan koşucularımıza veya sadece yürüyen üyelerimize katılabilirsiniz.
Yetkili ve lisanslı Atletizm Antrenörlerimizden ücretsiz antrenman ve teknik bilgi desteği alabilirsiniz.
Kayseri ve civarında nerede koşuyorsanız bize ulaşın.

erciyesatletizm

2 Beğeni

Ah be son yorumu okuyunca Kayseri’de olasım geldi. Üniversite’yi güzel değerlendiremedik :cry:

2 Beğeni

Merhabalar, ben de daha önceleri Fuar içerisinde koşuyordum şimdi spor salonunda koşuyorum maalesef. Tek başıma hareket etmek oldukça can sıkıcı oluyor, Yeni Mahalle, Seyrani Mah, Hocaahmet yesevi, zümrüt taraflarında olan varsa iletişime geçebilirler.

2 Beğeni