Kalenji run cushion veya daha üst modeller hakkinda

Herkese öncelikli olarak merhabalar. Ayakkabı fiyatlarının bu denli artmış olması ve öğrenci olmamdan ötürü aileme sürekli olarak ayakkabı aldırmak istemememden kaynaklı bir fikir düşündüm. Kullanmakta olduğum ayakkabıyı çabuk eskimemesi için 10 km altı koşularımda ucuz yollu ancak beni sakatlamayacak kalitede bir başka ayakkabı daha edinmeyi düşündüm. Ancak ucuz ayakkabı aramak bence uygun model aramaktan biraz daha zor. Ucuz ayakkabı ararken de şu an zorlanıyorum hele pandemi sürecinden dolayı ayakkabı deneyebileceğim bir yerde de değilim haliyle böyle bir şansım da yok. Deneyimlerinize güvenmekten başka şansım yok artık :smiley: Kalenji run cushion veya cushion grip modeli hoşuma gitti. Sanki 8’e kadar sıkıntı çıkarmaz da asfaltta 10’u zorlar gibi. Siz ne dersiniz kullananınız varsa yorumlarsa mükemmel olur.

4 Beğeni

Ben bildiğim modeli 2. Elde yakalamayı tercih ediyorum

1 Beğeni

Hocam ben cilt rahatsızlıklarından biraz fazla tırsıyorum, muhtemelen bi sıkıntı olmaz da düşük ihtimal de olsa gelir beni bulur diye bulaşamıyorum o olaya :smiley:

4 Beğeni

07.02.2021 an itibariyle run cushion almış bulunmaktayım. Zaten ucuz bir ayakkabı rahatsız olursam 30-40 liraya satılır hem de denemiş oluruz dedim. Eğer kalitesini yeterli görürsem veya bana iyi gelmezse görüşlerimi buraya eklerim. Benim gibi ucuz kısa mesafe arayan olursa en azından bunları okuyup belki bir faydasını görür ileride.

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Genelde Decathlon ürünlerinin performansı fiyatının üstünde oluyor.
Ayakkabı ayrı bir şeydir, hep en iyisi denemektir; ama tekstilde iyi markalardan da alıyorum, doğrusu öyle ahım şahım bir fark olmuyor. Şort, tayt, t-shirt, dizlik, yelek, çanta… hepsi tatmin edecek bir kalitede ve iyi bir fiyata Decathlon’da bulunuyor. Hepsini oradan aldım, ama Nike, Adidas vs de var, kullanıyorum. Gelgelelim Nike’ın %5 daha iyi olan bir ürününü almak için %300 fiyat ödemek gerekiyor. Üstelik Decathlon’daki tasarım bence hepsinden daha işlevsel.

(Zaten bırakın mahallede iyi topçu olmadığı halde en iyi forma ve futbol topuna sahip yeteneksiz çocuğun rolünü bizim yaş grubu oynasın.:grinning:)

2 Beğeni

kesinlikle katılıyorum. Baktığınız zaman cidden 350 liralık asics ayakkabı ile bunun muadili kalenji ayakkabı 140 liraya denk geliyor. Denemekten kesinlikle zarar gelmez. Umarım memnun kalırım da benim gibi bu sporu sağlıklı ve para saçmadan yapmak isteyenlere bi nebze olsun faydamız dokunur :smiley: değerli yorumunuz içinse ayrıca teşekkür ederim :smiley:

4 Beğeni

Bugün ayakkabı geldi ve dayanamadım hemen koşuya çıktım. Tabiri caizse 5k fıtı fıtı koşusu attım. İlk giydiğimde ayakkabının tabanını beğendim, bir kere köpüklemesi fiyatına göre yeterli düzeyde. Ciddi manada 300-400 liralık marka ayakkabı kalitesini alabildim. Hafif de olsa tarağınız varsa mutlaka bir numara büyük alın sıkabilir yanlardan. Ayakkabının hafif olması da artılarındandı. 1.80-90 kiloyum ve gayet rahat bir koşu oldu, sıkıntı yaşamadım. Tahminimce 10k’ya kadar koşabilirim bu ayakkabıyla. Derhal özetleyecek olursak arkadaşlar ben ilk kullanımda verim aldım zaten çok yüksek beklentiler içerisinde değildim. Görüntüsü de süper bu arada(siyah aldım), inanın bana internetteki görüntüsünden daha güzel duruyor ayakta. Bir sonraki görüşlerimi biraz daha ayakkabıyı eskittikten sonra yeniden yazacağım ama şimdilik görüşlerim gayet olumlu. Düşünen olursa bence deneyebilir.

2 Beğeni