Kafa lambası tavsiye

Arkadaşlar iyi günleriniz olsun.kafa lambası için tavsiye varmı acaba? Gece koşularında kullanmak için .teşekkürler

Ledlenser modellerini tavsiye ediyorum. Bir çok farklı seçenek var. Ben özellikle tırmanış ağırlıklı doğa faaliyetlerinde MH5 modelini kullanıyorum. Memnunum.

Ayrıca Decathlon forclaz trek 900 tavsiye ederim. ( https://www.decathlon.com.tr/trek-900-kafa-lambasi-id_8485463.html). Uzun süreli kullanmadım ancak çok inceledim. Yolda bırakmaz gibi.

2 Beğeni

İyi günler.
Led lensler kafa feneri olarak gerçekten çok iyi bir marka. 200 lümenlik fenerleri hafif ışıklı ortamda iş görürken ışıksız ortamda pek iyi değildir. Lümen değerleri arttıkça fiyatta artmakta. 400 lümenlere bakmanızı tavsiye ederim.

Decathlon’da 400 lümenlik kırmızı - Trek - 900 Forclaz hem fiyat hemde performans olarak işinizi görecektir. Önemli olan 400 lümen ışık verdiği doğru mu? Doğru ise gece koşuları için 190 TL fiyat etiketiyle gerçekten kaçırılmayacak bir ürün.

3 Beğeni
5 Beğeni

Uzun ultralarda ledlenser h7 kullanıyorum tüm gece boyunca energizer pil ile takriben yüzde 80 güç ile 8 saat boyunca yeterli ışık veriyor.

4 Beğeni

Petzl nao var ikinci el.az kullanılmış o nasıl acaba

350 lm. IP67, 23 saate kadar çalışabiliyor. 7 yıl garanti ve 160-180 tl arası bulunabiliyor.

2 Beğeni