İznik Ultra 2016 Yarış Raporları

14 Beğeni

Finishten geçerken resminizi bulabilmenize sevindim :slight_smile:
Göğüs numaramı girince çok az resim çıkıyor arkadaşımın 65 resmi benimde 22 tane sadece. Ayrıca bazı fotoğrafçıların tüm resimleri yüklenmemiş. Müşküle girişinde köy çocukları ile çok güzel resimler çekildi hatta tüm resimlere baktım ama yüklenmemişler.
Finishten benden 10 saniye önce ile benden sonra girenlerin bolca resimleri var benimkiler yok :slight_smile:

1 Beğeni

2016 İznik Ultra Yarış Raporum

12 Beğeni

Gerçekten her raporunda bana hayatı sorgulatıyorsun, yaz geç, neden duygulandırıyorsun😀. Tebrik ederim, geçen sene ben de birkaç km seninle koşma şansına sahip olup çok şey öğrenmiştim.

2 Beğeni

Emre aslında yarışçı listesinde adını gördüğümde seni yüz yüze görmek istedim ama sana ulaşabilecek bir iletişim yolu bulamadım. Face kullanmıyorsun sanırım. Geçen sene koştuğumuz yerde seni anımsadım.
Güzel sözlerin için teşekkürler, bir gün oturup sohbet etmek isterim.

Ben de İznik Dağ Maratonu 50K yarışına katıldım ve yazdım:

12 Beğeni

ben de uzandım ve okuyorum. Herkese teşekkür ederim

3 Beğeni

İlk ultram oldu, emeği geçen herkese teşekkürler, bu da benim yazım;

11 Beğeni

Benimde artık bir blogum var ve ilk yazımda İznik Ultrayı anlattım :slight_smile:

14 Beğeni

bu da benden:

12 Beğeni

Gönüllü Raporu :slight_smile:

Gönüllü olmak gerçekten yarıştan daha yorucu ve stresli. Tendinit yüzünden katılamadığım yarışın şiddetli grip olduğum bir ana gelmesi yorgunluğumu kat be kat artırdı. Yarış sonrası 3-4 gün toparlayamadım. Ancak gönüllü olmayı herkese şiddetle öneririm.İstasyonlarda ki üniversiteli arkadaşlar çok iyi niyetli olmalarına karşı ultrayı ve yarışı bilmiyorlar elleri ayakları dolaşıyor.Yarış koşmuş birilerinin öncülüğünde ise harika işler ortaya koyuyorlar.Keşke her istasyonda ultra koşmuş birileri olsa.
Yorgunluktan ve sıcaktan bayılmak üzere olduğum anlarda istasyona yaklaşan yarışçıları alkışlayıp morallendirdiğimde son bi gayret koşmaya başlamaları inanın her şeye değdi.
Sağlıkla Kalın.

12 Beğeni

Ellerinize sağlık :)!

1 Beğeni

Benim zorlu geçen 50K yarışı hikayem

11 Beğeni

Raporları zevkle okudum. Bu da benim gözümden 2016 yarışı.

İznik Ultra 2016 Yarış Raporu

12 Beğeni

Eline sağlık, her koşucunun okuması gereken ve ultralarda “nasıl etik değerler geliştirmeliyiz?” konusunda güzel bir yazı olmuş.

2 Beğeni

Selamlar,

Okudum okudum. Sonra oturdum yazdım :slight_smile: Benim raporumu da blogumdan okuyabilirsiniz :slight_smile:

Biraz uzun ve bol resimli. Keyifli okumalar :slight_smile:

11 Beğeni
6 Beğeni