İzmir terapi trail

Bugün düzenlenen yarış bir önceki nif koşusu kadar güzeldi.Organizasyonda emeği olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim .Özellikle pandemi kapanmalarında fiziksel ve ruhsal anlamda yorulmuş ve sıkılmış insanlara böyle kaliteli yerel organisazyonlarda eylenme fırsatı verilmesi çok iyi oldu.Aşırıya kaçmayan ama son derece yeterli beslenme noktaları ,su istasyonları ve sıcağa rağmen gönüllü arkadaşların özverili çalışması hiç sıkıntı çıkmadan yarışın tamamlanmasını sağladı bana göre.Hem sayelerinde güzel ilçemiz balçovanın daha önce hiç koşmadığım bazı orman içi parkurlarınıda görmüş oldum.Yarış kiti ve tişörtte başarılıydı bence .Bu sene için TANTALOS trail kaldı şimdi sabırsızlıkla beklediğim Bu güzel koşuyu bize kazandıran herkese ve katılımlarıyla dahada güzelleştiren tüm koşu sevdalısı arkadaşlar hepinizin elinize sağlık .

15 Beğeni

Nif kosusundan sonra bu etkinlik de her acidan cok guzeldi. Sicaga ragmen zorlu bir parkurda kosmanin acili keyfi de cabasi.tum ekibe tesekkurler. umarim covid biter de tantalos cok daha genis katilimli yapilir.

5 Beğeni

Organizasyonun ilk iki yarışındaki başarısını göz önüne alınca kasım ayında yapılacak kamplı bir 50 k ya şehir dışından yüksek katılım olabilir.

3 Beğeni

Karagöl kamp alanı süper olur.kulübelerde var hem orda

Güzel ve keyifli bir koşuydu.

3 Beğeni