iPhone ve Antrenman

Merhaba Arkadaşlar;

Biliyorsunuz ki günümzde akıllı telefonlar sağlamış oldukları uygulamalar sayesinde spor alanında da hayli kolaylık sağlıyorlar. Ben de koşu esnasında iPhone’umdan yararlanmak istiyorum; ancak onca para verip de telefonumun ter, yağmur, çamur etkenleriyle helak olmasını da istemiyorum.

Bildiğim kadarıyla bu telefonların suya dayanıklılık konusunda herhangi bir özelliği yok. Peki biz bu konuda ne yapabiliriz? Sizler, su geçirmeyen telefon kılıfı vb. ürünlerle karşılaştınız mı hiç?

Ben biraz araştırdım; ancak bir sonuca ulaşamadım.

kol bandı kullanabilirsin, uygulamayı da aç, müziğinle koşunun tadını çıkar :smile: yağmur da sorun olmaz, su geçirmiyorlar. gittigidiyor’da satılan bir çok ürün var; bir tanesi
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-6-kol-bandi-spor-kosu-jimnastik-165319121

Mustafa Bey, sizin linkini verdiğiniz ürünü aldım; ancak bileğime çok geniş geldiği için iade ediyorum. Satıcıyla irtibata geçtiğimde bu kol bantlarının bileğe değil, pazuya takıldığını söyledi.

Ben görme engelli olduğumdan alırken görsel olarak ipucu edinememiştim çok fazla. Bu ürünlerin pazuya değil önkol ve bilek kısmına takılanları var mı acaba?

1 Beğeni

Mesajını kol bandı diye okuduğumda önerdim linktekini çünkü ben de pazu için aradığını düşünüyordum. Ön kol ve bilek için ben bilmiyorum hiç bir ürün.