İlk Dağdan Aşağı Koşulan Yol Maratonumuz Eker I Run

Mail geldi.

2 Beğeni

2020’yi sanal yarışlarla hatırlayacağız.
Eker I Run da 2020’de sanal olarak koşulan yarışlardan biriydi.
Karnıma ağrılar girmeden start alıp, keyiflice koşmak bu yıl bana iyi geldi…
2 Ekim sabahı Uludağ 2. bölgeden 42K ve 15K’cılar olarak 2 grup olarak start aldık.
Uludağ’ı sonbaharda yaşamak, içinden koşmak bambaşka bir duygu imiş. Ben çok keyif aldım. Açıkçası buradaki yorumları biliyordum, sakatlık olacak diye de çok korktum. Ama hiç kasmadan, meyve ağaçlarını talan ederek, tabii ki ayranlı, sohbetli bir koşu ile sanal yarış, kendi parkurunda aşırı keyifli bir 15K+3K olarak koşuldu. Seneye cesaret edip de full 42K parkurunu yapmak için epey bir motivasyon yükledim kendime.

Bu sefer de böyle oldu.

Arşivde bulunması açısından.

Keyifli seyirler.

5 Beğeni

Tebrikler.

Bu arada iade isteyenlere hala iade yapmadılar.

2 Beğeni

Merhaba @okanakcay İade seçeneğini seçen bütün yarışmacılara iadeleri Eylül ayı ortasında tamamlandı. bizim hesabımızdan çekildi. Bankamız da sizin bankanıza aktardı. Ancak kredi kartı ekstrenize yansıması 30-35güne kadar alabiliyormuş. Sonraki ekstrenizde görmeniz gerekli. Not: Sizin iadeniz 10.09.2020 11:42’de bankamıza geçilen talimat içinde listeli, hesabımızdan aynı gün çekildi, bankanıza da ertesi gün iletilmiş. Bilginize.

7 Beğeni

Tamamdır çok teşekkürler :slight_smile:

Whatsapptan ve telefondan bir türlü alamadığım bilgiyi forumdan almak güzel, malum başka konularda koşuda olduğu gibi aktif olan forum kalmadı pek :metal:

3 Beğeni