İkinci el koşu çantası arıyorum

Merhaba. Yaklaşık bir yıldır düzenli koşuyorum. İlk ultramda (Kaçkar Ultra) kullanmak için Lowe Alpine Lightflite 14 aldım. Çantanın omuz kısmındaki suluk bölümleri sökülüp takılabiliyor ancak bağlantıları çok zayıf. Koşarken çok sallanıyor. Uzun süreli kullanımda sinir bozucu oluyor. Ondan önce de kısa bir süre ( Geyik Koşuları 28K dahil) Quechua Raid 17’yi denedim ancak çantayla bir türlü rahat edemedim.

Şuan Kapadokya Ultra için yeni bir çanta almam gerektiğini düşünüyorum. Piyasadaki çantaları araştırdım ve North Face Enduro 13’ü gözüme kestirdim. Ancak fiyatı bütçemin üzerinde. Eğer elinizde kullanmadığınız koşu çantanız varsa talibim. Marka, model, temizlik, yıpranmışlık konusunda sorun yok. Uzun ultralara uygun ve rahat bir çanta olması yeterli. Su torbası yerine suluklu çantaları tercih ediyorum. İsteğe göre gönderilecek çantayı kendi çantamla takas edebilirim.

İlginizi çekerse bende Salomon XT Wings 5 Hydration Pack var 2013 başında almıştım. Birkaç yarışta kullandım. Sağlam durumda.

1 Beğeni

faceden aytaç direk arkadaşta ultraya uygun salomon çanta var satıyor irtibata geç bir bak

1 Beğeni

Merhaba, ben de koşu çantası arıyorum (kapadokya 60k için) , bel kısmından mataralı modeller tercih sebebidir.

ikinci el bölümüne göz atabilirsiniz… Yeni bir iki çanta ekledim ve eklemeye devam edeceğim…

Merhaba @emretok75, yazalı baya olmuş ama ikinci el bölümüne de baktım sanırım çantaların hepsi satılmış.
Eklemeye devam edeceğim demişsiniz ama yakın zamanda eklemeyi düşünüyor musunuz ?

Müşterimiz farklı bir model aldığından eski çantası. iki kere kullanıldı. Tertemiz mataralı. Ultra Olmo Vest 5.
sıfır fiyatı: 459 TL
satış fiyatı: 299TL + 11 TL Kargo: 310 TL Elden teslim yoktur.