IdaUltra 2020 (28 Kasim)

Yaris tarihi 28 Kasim olarak duyuruldu.

Parkurlar:

114 K 4180 m 5 ITRA points
66 K 2680 m 3 ITRA points
36 K 1450 m 2 ITRA points
15 K 640 m

Kazdaglari kosmak icin cok guzel bir yer, cok guzel bir yaris. 28 Kasimda gorusmek uzere…

8 Beğeni

Yeni parkurlar:

Gorebildigim kadari ile Ultra 10km, HalfUltra 4km uzamis. RunZeus parkuru ayni.

5 Beğeni

yurtdışı kaynakları sonbaharda corona virusunun tekrar bir atak yapma ihtimalinden bahsediyor…organizasyonlara kayıt olurken bu ihtimali de degerlendirmenizi oneririm…

1 Beğeni

Bu sene ultrasız kaldık. Ya erteleniyor ya da iptal ediyorlar. Uludağ Ultra da eylül ayına sallandı.Kaz Dağlarına ikinci kez gidip 114 km boyunca bütün tepeleri gezip dolaşmak istiyorum, yeterki bi izin versinler start için :slight_smile:

36 km için iptali göze alarak kayıt yaptırdım. Umarım her şeye rağmen koşma fırsatımız olur.

Var mı forumdan katılmayı düşünen bu sene?

3 Beğeni

Çok çok özlemle ilk defa 114K için gitmek için hazır olacağım. Yolda zaman süresine takılmadan hedefe gidebilirsem seneye 160K için hazırım demektir. Bakalım ne olacak. Bekliyorum bende.

4 Beğeni

Ben de düşünüyorum katılmayı. Bir aksilik olmaz umarım.

3 Beğeni

Kayıtlar artıyor ancak katılımcı sayısı halen az. Umarım iptal olmaz.

3 Beğeni

Evet durumlar da gerçekten kötü. iptal olma ihtimali daha yüksek gibi geliyor bana. Vakalar hızla artıyor. Sapanca ve Dağyenice zamanı gibi değil şimdi :weary:

3 Beğeni

Tahtalı Dağı Zirvesine kilitlendim şimdilik ben. Teleferikle çıkıp gezmesi çok hoştu. Bakalım bacaklarla çıkınca nasıl olacak. :joy: Oradan sağlam çıkarsam İda içinde hazırım demektir yeter ki iptal olmasın aman. :blush:

2 Beğeni

@Eren sayı az olursa başlangıç ayarlaması daha kolay olur.Yapılma ihtimali artar.İda ultra yapılacak yerler sakin, tenha. Bu da biraz daha kolaylaştırabilir.Şehirlerarası seyehat kısıtlaması çıkarsa doğal olarak yapılamaz.Sağlık olsun.

2 Beğeni