IdaUltra 2020 (28 Kasim)

Yaris tarihi 28 Kasim olarak duyuruldu.

Parkurlar:

114 K 4180 m 5 ITRA points
66 K 2680 m 3 ITRA points
36 K 1450 m 2 ITRA points
15 K 640 m

Kazdaglari kosmak icin cok guzel bir yer, cok guzel bir yaris. 28 Kasimda gorusmek uzere…

8 Beğeni

Yeni parkurlar:

Gorebildigim kadari ile Ultra 10km, HalfUltra 4km uzamis. RunZeus parkuru ayni.

5 Beğeni

yurtdışı kaynakları sonbaharda corona virusunun tekrar bir atak yapma ihtimalinden bahsediyor…organizasyonlara kayıt olurken bu ihtimali de degerlendirmenizi oneririm…

1 Beğeni

Bu sene ultrasız kaldık. Ya erteleniyor ya da iptal ediyorlar. Uludağ Ultra da eylül ayına sallandı.Kaz Dağlarına ikinci kez gidip 114 km boyunca bütün tepeleri gezip dolaşmak istiyorum, yeterki bi izin versinler start için :slight_smile:

36 km için iptali göze alarak kayıt yaptırdım. Umarım her şeye rağmen koşma fırsatımız olur.

Var mı forumdan katılmayı düşünen bu sene?

3 Beğeni

Çok çok özlemle ilk defa 114K için gitmek için hazır olacağım. Yolda zaman süresine takılmadan hedefe gidebilirsem seneye 160K için hazırım demektir. Bakalım ne olacak. Bekliyorum bende.

4 Beğeni

Ben de düşünüyorum katılmayı. Bir aksilik olmaz umarım.

3 Beğeni

Kayıtlar artıyor ancak katılımcı sayısı halen az. Umarım iptal olmaz.

3 Beğeni

Evet durumlar da gerçekten kötü. iptal olma ihtimali daha yüksek gibi geliyor bana. Vakalar hızla artıyor. Sapanca ve Dağyenice zamanı gibi değil şimdi :weary:

3 Beğeni

Tahtalı Dağı Zirvesine kilitlendim şimdilik ben. Teleferikle çıkıp gezmesi çok hoştu. Bakalım bacaklarla çıkınca nasıl olacak. :joy: Oradan sağlam çıkarsam İda içinde hazırım demektir yeter ki iptal olmasın aman. :blush:

2 Beğeni

@Eren sayı az olursa başlangıç ayarlaması daha kolay olur.Yapılma ihtimali artar.İda ultra yapılacak yerler sakin, tenha. Bu da biraz daha kolaylaştırabilir.Şehirlerarası seyehat kısıtlaması çıkarsa doğal olarak yapılamaz.Sağlık olsun.

2 Beğeni

Yaklaşıyor.

İlk 30+ trail koşumu İznik’te yapacaktım ancak kısmet İda’yaymış. İda’da geçen sene 15K parkuruna katılmıştım şimdi Zeus’a kayıt oldum. Heyecanlıyım biraz haliyle.

Yarı maraton antrenman düzenine yakın koşuyorum. 135 dakikanın üstünde hiç sürekli koşum olmamıştı. Bir ay sonraki Ida için 15 gün içerisinde Aydos zirve x2 yaparak 35K’ya hazır olmayı planlıyorum.

35K’nın başındaki ilk 15K aynıymış köy koşusuyla. Geçen sene 90 dakika’nın altında koşmuştum, oldukça hızlı bir parkurdu. 3-10.km arası full iniş diye hatırlıyorum bu sefer temkinli olmam gerekecek… Bir yandan CP’lere varma süreleri düşünüyorum kafamda sonra kendi kendime diyorum boşver bunları maksat bitirmek olsun bilmediğin sular sonuçta süre ve mesafe olarak… Tatlı bir heyecan ama sonuçta yetti gari korona umarım bir şey olmaz :x

4 Beğeni

Dört gözle beklememe rağmen sanırım katılmayacağım. Henüz karar vermedim ama içimde beni rahatsız eden bir his var. Salgın tavan yapmış durumda, 4-5 ay önce en korkulan dönemde aralıklarla 1-2 vaka haberi alıyorken şimdi kendi işyerimde bile istisnasız her gün 3-4 vaka çıkıyor. Beni korkutan taraf ise son derece sağlıklı, sağlam olduğunu düşünüğümüz virüse maruz kalan arkadaşlar inanılmaz sıkıntılar çekiyorlar.

Bakalım belki yarış günü yaklaştıkça düşüncelerim değişir.

2 Beğeni

Bir aksilik olmazsa, ben de 66k da olacağım.
ne olur iptal olmasın.:slight_smile:

2 Beğeni

Ultra rüyalar 2021 yılına kaldı bu akşamki yasaklarla artık. Tek başıma 100 km takılarak devam edicez artık, vatan millet sağolsun. :running_man::blush::+1:

1 Beğeni

ben hala ümidimi koruyorum. Polat Dede son dakikaya kadar şansını zorlayacaktır.

3 Beğeni

Genelge içeriğinde, istisna kapsamında olan kişiler listesinde, “Seyircisiz oynanabilecek spor müsabakalarındaki sporcu, yönetici ve diğer görevliler” bulunuyor. Bir ümit bekliyoruz.

4 Beğeni

Yarış maalesef iptal olmuş :pensive:

5 Beğeni

5 Beğeni

Yarış iptal oldu. Para iadesi için email attım. 3 gün oldu. Hala cevap gelmedi.