"Hangi ayakkabıyı almalıyım?" sorusuna son

“Hangi ayakkabıyı almalıyım?” sorusu pek çok koşucu için içinden çıkılmaz bir muammadır sanırım.Sektördeki iyi firmalar o kadar çok ürün çeşitliliğine gidiyor ki, insan hangisini alacağını şaşırıyor.
Herneyse sadede geliyorum, internette gezerken tesadüfen denk geldiğim bir site sadece bu amaç için kurulmuş.Binlerce kullanıcının yorumlarına göre yol türü,yere basış şekli,ağırlık,topuk desteği vb. birtakım kıstaslara göre puanlamalar yapılıyor ve ortaya giyat/kalite puanı çıkıyor. Sitede binlerce model var.Bir bakın derim.

4 Beğeni

:smiley: Bunları görünce sosyal paylaşım sitelerinden uzak durmakla iyi etmişim diye düşünüyorum.:))

2 Beğeni

Kesinlikle bu yüzden facebook kullanmıyorum, önüne gelenin hesabı var ve önüne gelen gruplara atlıyorlar. İnternet bilgi kaynağıdır ama bu insanlar ne yapmaya çalışıyor belli değil.
Ayrıca ayakkabı ile ilgili http://www.runningshoesguru.com/ sitesi de gayet kullanışlı, tavsiye ederim.

1 Beğeni

Burası da bir sosyal medya.Baska bir sosyal medya da olan tartışmanın kişi adını saklamadan gizlemeden burada ifşa edilmesi cok yanlış. Burasi linc yeri degil.Adi geçen kişiye söz hakkı doğuyor ve kendini savunamıyor. Bizler aranızda ki tartışmayı okumak dinlemek ve taraf olmak zorunda değiliz.Sayfa yoneticilerinin bu konuya müdahale etmesini rica ederim.

3 Beğeni