Germin fenix 3 ile ios arasindaki bildirimleri nasil kapatabiliriz

Merhabalar Arkadaşlar telefonlana gelen her bildirim saatte gösteriyor bundan dolayı şarj da kısa gidiyor whatsap arama ve normal mesaj harici ( Facebook İnstagram vs … gibi bildirimleri nasıl kapata bilirim o kadar araştırdım bulamadım saatimi 2 yada 3 haftadır kullanıyorum bilgisi olan vatsa yardimci olursa çok sevinirim herkeze iyi günler

buradan istediğiniz bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çok tşklerr bilgi için

Garmin Connect yazılımınıza gidin > yukarıdaki saat ikonuna tıklayın > Açılan ekranda sesler ve uyarılar > Hemen aşağıda Telefon Bildirimleri > Etkinlik Sırasında ve Etkinlik Dışında olmak üzere iki bölümde kapatın. Saatin pilinin daha uzun gitmesi için Bluetooth bağlantınızı saatinizin üzerinden kapatın.

Bende telefon iphone oldugu için o dediniz yerde ole bir secenek cıkmıyor

Apple telefon üzerinden de kontrol ettiğimde Garmin Connect yazılımında bildirim ayarlarının aynı yerde olduğunu görüyorum. Sizdeki yazılımda görünmüyor olması ilginç. Belki Fenix 3 özelinde bir durumdur.

Sizde telefon hangi marka ??? Ve saat fenix 3 mu ??

Fenix 5x Plus, Iphone 8 Plus. Android ve IOS yazılımında notifikasyon bölümü aynı yerde yer alıyor, her iki telefon da yazılımlar en son sürümde. Saatte de bir ayar var ama Fenix 3’ün arayüzünü hatırlamıyorum, Settings > Phone > Smart Notifications bölümünde olmalı.

Çok tşkler aksam bide pc takarak bakarım bilgiler için çok tşkederim