[Gerek kalmadı] Bozcaada 2018 için Kupon Kodu

Merhaba,

Bozcaada 2018 - New Balance koşusu için kupon kodu arıyorum.
Sitede şöyle bir bilgi var:

Kayıt periyotu süresince NB mağazalarından alacağınız Performans Ayakkabısı karşılığı size bir kupon kodu verilecektir. Bu kod ile ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Bu tip bir ayakkabı alıp da yarışa katılmayacak olan varsa bu kupon koduna talip olabilirim ve çok mutlu olurum :).

Şimdiden teşekkür ederim.

Yaşadığınız yeri bilmiyorum ama İzmir de NB nağazasının önünde beklerseniz bir hafta sonu kesin birini bulursunuz. Geçen sene aldım ayakkabı kod verdiler ama yarışa gidememiştim.

1 Beğeni

Bisikletten sonra koşuya da el (ayak) attım diyorsun yani Hasan :slight_smile: .

Bir ara İstinye Park mağazasına gidip kapısında bekleyeyim dedim ama “o kadar da değil yahu” diyerek durdurdum kendimi :slight_smile: . Zaten ödeyeceğim onu muhtemelen ama eğer şans eseri buradan çıkarsa diye bir şansımı deneyeyim dedim :smile:

1 Beğeni

Zaten bu avatar, supersix ismi bana tanıdık geldi kim diyordum ? Saygılar Edip Dinçer, bisiklete yeteri kadar zaman ayıramıyordum, kardeş spor olan koşuya el attım, ve halen yapıyorum, yarışlara bir türlü geçemedim ama az kaldı ona da.
Ya da mağaadakilere sormakta mantıklı yardımcı oluyorlardı geçen sene.

1 Beğeni