Garmin saatin sahtesi var mi

Uygun fiyata Fenix 6x buldum ama içimde bir şüphe var int baktım bulamadım İngilizce de tarzanca kıvamında olunca bulmak olanaksizlasti acaba garmin Fenix serisi sahte çakma saatler var mı piyasada veya orjinal ürünü sorgu yapılacak biryer var mi

Sahte olmayan birşey var mı?
Satın alınan sayfanın güvenilirliği, yorumlar, fiyat uçurumu vb şeyler fikir verir.
Satın aldıktan sonra cihaz kimliği gibi id’ler telefon uygulamasından garmine gidince birşey çıkar belki.
Üründü yenilenmiş, tamir görmüş,ikinci el vb ifadeler nedeniyle indirimi açıklar.
Amazon.com.tr fenix 6 11750TL, 6 pro 13500TL civarı.

5 Beğeni

Benim tavsiye yöntemim Telefonunuza Garmin Connect uygulamasını kurun saati eşleştirin saat bilgilerini görebilirsiniz Ben bu şekilde aldım şükür memnun kaldım

2 Beğeni

Uygulama ile eşleştirme evet büyük oranda fikir verir

1 Beğeni

Direk sahtesine denk gelmedim ama benzer tasarımı kullanan pek çok saati Çin sitelerinde gördüm.

Sıfır saat ise dikkatli olmakta fayda var. Kargoyu aldıktan sonra bir şey yapamayacağın, paketten salatalık çıkan olaylara dönmesin. Refurbished diye satılanlar genelde belirtiliyor.

2 Beğeni

Sorunuzun tam olarak cevabı olur mu bilmiyorum ama Garmin saati eğer ikinci el alıyorsanız menü içerisinde, eğer sıfır alıyorsanız kutusunun üzerinde UNIT ID (SN) numarası bulunur. Genelde 10 haneli bir numaradır.

(Saat içinde;
Menu > system > about
Burada karşınıza ilk Unit ID çıkıyor.)

Buradan numarayı sorgulatıp model konfirmasyonu yapabilirsiniz.

4 Beğeni

adamlar (cinliler), koskoca sehirlerin birebir aynisini yapiyor saati yapmak (hele tamamen elektronik bir saati) adamlarin kahvalti yaparken elleri bos durmasin diye yaptigi bir eglence…

3 Beğeni

Hepinize teşekkür ederim satıcı biraz fazla soru sordum sanırım ilanı kaldırdı msjda cvp vermiyor her işte bir hayır vardır en azından ikinci el garmin almayı düşünen ben için önemli bir sorunun da cevabına sayenizde erişmiş oldum

3 Beğeni

Satışı saati görmeden mi yapacaktınız?Daha önce garmin saat kullandıysanız menülerini gezerken illa ki anlaşılır. Birebir aynı görüntüyü yakalayabileceklerini düşünmüyorum.

3 Beğeni

Konudan, satın alma/satma sayfalarından bağımsız özellikle şunu okuyun:

3 Beğeni

Get bile boylesyse vay halimize

1 Beğeni

Uygun fiyat ve nerede bulduğunuza göre değişir sanırım. Hiç Garmin sahtesine denk gelmedim ama yurt dışında 7 serisi çıktığı için 6 serisi stok tüketme amaçlı inanılmaz indirimlerle satılıyor. Örneğin ben kasım ayı başında İngiltere de Garmin’in resmi bayinden Fenix 6X Pro Sapphire’ı 405 pound a aldım. Yani Türkiyede resmi distribütörünün sattığı fiyatın neredeyse 35% ine! Türkiye’de 23.000TL iken ben o anda birisi 15.000TL verse hemen verirdim zira bana da 80% civarı kar kalırdı. Özellikle yeni ürünler için Türkiye fiyatlarını pek baz almayın. Bizim ülkemizde absürd fiyatlar var

2 Beğeni